Kripto Para Haberleri

Kripto Faruk Rüşvet Karşılığı Himaye Altına Alındı

DHA’dan edindiğimiz bilgilere göre Faruk Özer, işlerinin kötüye gitmesi ile birlikte 18 Nisan’da şirket ile ilgili tüm belge ve bilgileri kız kardeşinden aldıktan sonra yurt dışına kaçış işlemleri başlatıyor ve devamında büyük bir iş birliğine imza atıyor.

Thodex Ceo’su Faruk Özer’in, kısa bir süre önce tüm sosyal medya hesaplarını kapatması da olayın tuzu biberi oldu ve arkasında 391.000 kişilik bir mağdur ordusu bıraktı. Thodex Ceo’su ile ilgili yeni gelişmeleri an be an aktarmaya devam ediyoruz ve yakın zamanda aldığımız bilgilere göre mafya iş birliği de hali hazırda devam ediyor.

Belli bir ücret karşılığında mafya himayesinde saklandığı ve korunduğu gündeme geldi. Arnavutluk’un Başkenti Tiran’da saklanmaya devam eden ve Türk Emniyet güçleri tarafından da aranan Özer, izini kaybettirmek için mafyadan yardım alıyor.

Yöneticiler Firardan Haberdar Olduklarını Söyledi

Thodex

Şirketin 5 yöneticisi kısa süre içerisinde tutuklandı ve sorguları da hali hazırda devam ediyor. Sorgu esnasında dikkat çeken en önemli husus ise bu firardan her birinin haberdar olması oldu. Özer, firar planını yöneticiler ile de paylaşmış ve hatta bu teklifi onlara da sunmuş ancak yöneticiler bunu kabul etmediklerini ifade ediyor ve kendilerini de bu şekilde savunuyorlar.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Son Dakika: Tether (USDT) Polkadot ve Kusama Blok Zincirlerine Geliyor!

Özer, an itibarıyla mafya himayesinde koruma altında ve Tiran’da hüküm sürmeye devam ediyor. Thodex vurgunu, an itibarıyla ülke kripto gündeminin en büyük vurgunlarından biri diyebiliriz. Yaklaşık 400.000 kişilik bir mağdur ordusundan söz etmek mümkün ve hali hazırda hak talep eden insanların sayısı da her geçen gün biraz daha artıyor.

Özer, bu kaçış planını yıllar önce tasarlamış görünüyor ve yöneticilerin ifadelerinden yola çıkarak bunu tahmin etmek de pek zor olmayacaktır. Sosyal medya hesaplarını incelerseniz eğer bir ortaklık çalışmasından ve şirketin büyüyeceğinden söz ettiğini görebilirsiniz ve muhtemelen zaman kazanmak için bu tür bir hamle yaptı. Bu hamle işe yaramış gibi görünüyor ve hali hazırda korunaklı bir şekilde hayatına devam ediyor.

İlgili İçerik: Yatırım Yapmadan Önce Bilmeniz Gereken Bitcoin Dolandırıcılıkları

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu