Kripto Para Haberleri

Kripto Para Birimi Yatırımı Yapmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

ABONE OL:

Kripto para yatırımı yapacaklar için kıymetli bilgiler olduğunu düşünüyoruz. Dilerseniz bu detayları hep birlikte inceleyelim ve soru işaretlerini de ortadan kaldırmış olalım.

Piyasalar Hiçbir Zaman Kapanmaz

Geleneksel piyasalarda hafta sonu işlem yapamazsınız ancak kripto para varlık alım ve satım işlemlerinizi 7 gün 24 saat boyunca aralıksız yerine getirebilir ve herhangi bir sorun yaşamazsınız. Piyasaların her daim açık olması gerçekten büyük bir avantaj ve aslında her saniye para kazanma ihtimalinizin olduğu anlamına geliyor.

Zamanınızı İyi Değerlendirin

Bazılarına göre bir kumar. Bazılarına ise doğru bir yatırım yöntemi. Kripto para piyasaları zamanınızı çok fazla alacaktır. Hem varlıkları araştırmak hem piyasayı takip etmek hem de gündeme ortak olmak için zamanınızın bir hayli fazla olması gerekiyor. Zamanı yönetemediğiniz takdirde gerçek bir asosyale dönüşebilirsiniz ve para hırsı ile yanıp tutuşan birçok yatırımcının düştüğü durumlardan bir tanesi de budur.

 data-lazy-srcset=

Kripto Paralara Çok Fazla Güvenmeyin

Gece harika bir kazanç elde ettiğinizi düşünürken sabah bir bakmışsınız varlıklarınızın büyük bir kısmı erimiş. Dijital varlıklar bu yüzden güvenilir değildir ve aslında en büyük sorunlardan bir tanesi de kesinlikle budur. Riski sevenler için harika bir yatırım alanından söz ediyoruz ve dilediğiniz an sizler e bu alandaki yerinizi alabilirsiniz.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kripto paralar 2019 sonuna kadar yükselmeyecek mi?

Geleneksel piyasalarda varlıkların sert bir şekilde düştüğünü ya da yükseldiğini çok fazla göremezsiniz ancak kripto paralara bakıldığında bu dengesiz hareketlenmeyi sık sık yaşattıklarını sizler de net bir şekilde fark ediyor olacaksınız.

Dolandırıcılara Dikkat!

 data-lazy-srcset=

Atılan bir sms ya da mail ile de dolandırılabiliyorsunuz. Cüzdanlarınız ele geçirilip kısa süre içerisinde boşaltılabiliyor. An itibarıyla korsanların en çok tercih ettiği piyasalardan bir tanesi olduğunu da unutmamak gerekiyor. Yatırımcılar bu konuda dikkatli olmak zorunda, aksi takdirde büyük bir hüsrana uğrayabilirsiniz.

Geleneksel piyasalara kıyasla dolandırıcılık daha fazla ve sayısı da her geçen gün biraz daha artıyor. Bu konuda göstereceğiniz hassasiyet ve yapacağınız borsa tercihi de bir hayli önem taşıyor.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu