Altcoin Haberleri

Kripto Para Birimine 200 Dolar Yatıran Kardeşler, Bir Gecede Milyoner Oldu

New York’tan iki kardeş, bir şaka kripto para birimine 257 dolar yatırdıktan sonra bir gecede multi milyoner oldu. Bir gecede milyoner olduğunuzu keşfetmek için bir sabah uyandığınızı hayal edin. Kripto para birimine yatırım yapmadığınız sürece bu herkesin başına gelmez…

Shiba Inu (SHIB) Bir Gecede Milyoner Yaptı

38 yaşındaki Tommy ve 42 yaşındaki James başlangıçta şaka olarak kurulan bir kripto para birimine yatırım yaptıktan sonra kendilerini tam da bu durumda buldular. New Yorklu kardeşler, Dogecoin’in bir yan ürünü olan Shiba Inu coin’e (SHIB) başlangıçta 200 dolarlık bir yatırım yaptı.

James ve Tommy’nin kripto para uzmanı bir arkadaşı bir kripto para birimine yatırım yapmalarını tavsiye etti. Arkadaşlarının önerisi sırasında bir SHIB bir sentin altındaydı.

CNN’e verdiği demeçte Tommy; “Bitcoin hakkında düşündüm, bir zamanlar bir kuruşun altındaydı ve şimdi on binlerce dolar ve bu insanların başına gelebilir, bu mümkün. Arkadaşıma güvendim ve sıfıra giderse sorun olmayacağını düşündüm. Süresi dolmayacak bir loto bileti olarak düşündüm.” dedi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Usta Kâhin Açıklıyor: SEC Davası Nedeniyle Düşen XRP için beklemek mi yoksa çıkmak mı lazım

Kardeşler daha sonra yatırım fikrini ailelerine taşıdı. Tommy; “Annem ve kız kardeşim kuşkuluydu ama ikisi de 100 dolar koydular. Birkaç hafta sonra, yaklaşık %300 arttığında, her birine 100 dolar daha koydular ve sonra artmaya devam etti. Aile toplamda 8.000 dolarlık yatırım yaptı.

Koronavirüsten önce, Tommy ve James düğün videocularıydı. Evlenenlerin salgın sırasında törenlerini iptal etmeleri ile Tommy ve James neredeyse işsiz kaldı. James’e göre, ikili salgın sırasında 30-40 yerine 8 adet düğüne katıldı.

Tommy; “Devlet destekleri bizi ayakta tutmaya yetmedi. Ben pozitif bir insanım ama gerçekten zordu ve geleceği bilmemek biraz korkutucuydu.

Ancak bir gün bir düğün videosu çekerken, kardeşler yatırımlarının 100.000 dolar ve hala artmaya devam ettiğini fark ettiler. Tommy; “Ertesi sabah uyandık ve iki katına çıktı. Aman tanrım dedik. Sonra 700.000 dolara çıktı ve kardeşime bir milyona ulaşacağını söyledim. Telefonumu yenilemeye devam ettim. Bir milyonu vurduğu gün annem ve kız kardeşim bunun gerçek olduğunu düşünmediler.” dedi.

Shiba Inu (SHIB)

Toplam 8.000 dolarlık yatırım 9 milyon dolar oldu

Ailenin yatırımı şu anda 9 milyon dolara yakın. Tommy ve James henüz paralarını nakde çevirmedi ve şimdi merkezi olmayan bir borsa platformu olan ShibaSwap’ın lansmanını bekliyorlar.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  StarChain Durdurulamıyor! Son 24 Saatte %9000 Yükseldi

Tommy; “Bu o kadar hızlı oldu ki, bu parayla neler yapabileceğinizi anlamak bile zor. Ailemizin evinin yeni bir çatıya ihtiyacı var, o yüzden bununla ilgileneceğim. dedi.

James, kardeşlerin başarısını kopyalamaya çalışan herkese kripto para birimlerinin yüksek riskli bir kumar olduğunu söyledi. Buna ek olarak James; “Kaybetmek istemediğiniz parayı yatırmayın. Şaka kripto para birimleri çok yüksek riskli ve bunlara ne olacağını gerçekten bilmiyorsunuz. Shiba hayatımızı değiştirmiş olsa da bunun tipik bir şey olmadığını biliyoruz. Çok dalgalandığını gördüğünüzde, sizi geceleri ayakta tutuyor.” dedi.

İlgili İçerik: SHIBA INU (SHIB) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu