Kripto para birimleri yükseliş görecek mi?

1 Dakikada Okunabilir


Kripto para birimlerinin değeri ile ilgili olarak bugün bazı kripto para birimi sahibi yatırımcı kimselerin düşündükleri ortak. Kripto para birimi sahibi olan yatırımcılar, ciddi bir fiyat artışının ne zaman olacağını ve fiyatın yükselip yükselmeyecek olduğu konusunu kendi kafalarında yer edindirerek bu konunun üzerine gidiyorlar. Bitcoin yatırımcıları özellikle bu konuda diğer altcoinlere göre daha fazla bu olaya kafasını takıyor veya takmak zorundalar.

Aslında zorunda değiller. Ancak kripto para birimi yatırımcılarına göre Bitcoin fiyatı yükselir ise altcoin fiyatlarında belirli bir yükseliş olur veya tam tersi çok nadiren de olsa olabilir. Tüm bunlar ise kripto para birimi yatırımcısı kimselerin gelecek ile ilgili endişeleri sebebi ile kaynaklanmaktadır.

Kripto para birimi yatırımcısı olan yatırımcı bazı kimseler Bitcoin yükselişi hakkında iddialara inanarak hareket edebildiklerinden ötürü bu konuda ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalma şansları her zaman daha yüksek olabiliyor. Bu ve buna benzeyen bir takım sebeplerden ötürü kripto para birimi yatırımcıları iddia ve beklentilere göre değil, kendi beklentileri ve düşündükleri ile piyasanın beklenti ve hareketleri içerisinde yatırımlarını değiştirmeli ve elde tutarak satış yapıp yapmama konusunu göreceli olarak düşünmeliler. Bitcoin fiyatı yükselecek olduğu zaman kimse bunu önceden bilemez ve fiyatın bir anda nötr olma veya benzer durumlara yakınlaşma eğilimi her zaman için olası bir şans yaratabilir. Bazen düşüş beklentisi tam tersine çıkabilir.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
201
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
201
Şaşkın
Lol Lol
322
Lol
Harika Harika
201
Harika
Korkunç Korkunç
161
Korkunç
Soner Özcan
26 yaşındayım ve hala üniversite eğitimime devam ediyor. Geleceği değiştirmesini beklediğimiz kripto paralar hakkında hem kendimi, hem koinbox.net okuyucularını bilgilendirmek ve doğru haberler sunmak için editörlük yapıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!