Kripto Para Haberleri

Kripto Para Birimlerinden Emekli Olma Hayalleri Kayboluyor mu?

Bitcoin bu sabah yüzde 11,9 düşüşle iki haftanın en düşük seviyesi olan 28,893 ABD Dolarına düşerken, Ethereum yüzde 17,0 düşüşle bir ayın en düşük seviyesi olan 1,707 ABD Dolarına geriledi.

Coingecko’daki ilk 100 madeni paranın seksen altısı en az yüzde 10 düştü ve 46’sı yüzde 20’den fazla düştü.

Dogecoin yüzde 37 değer kaybederken en fazla düşen kripto paralardan biri oldu. Doge şimdi altı hafta önceki en yüksek seviyesinden yaklaşık yüzde 75 daha düşük bir oranda…

KusamaBitTorrentNeo, Amp ve Horizen yaklaşık dörtte bir oranında değer kaybetti.

kripto pazarı

Coingecko’ya göre 90 numaralı kripto para olan Pirate Chain , Kucoin’de listelendikten sonra yüzde 14 artarak 3,78 dolara yükselen tek kripto para oldu. Mahremiyet madeni parası, hafta boyunca hala yüzde 20 düştü ve Nisan ayının en yüksek seviyesi olan yaklaşık 10 ABD dolarının üzerinde .

Son 24 saat içinde 1,08 milyar ABD doları değerinde tasfiye edilmiş 224.165 tüccar rekt olmuştu. Bu, 8 Haziran’dan bu yana görülen en yüksek rakam, ancak 19 Mayıs’ta silinen 7,6 milyar ABD Dolarına veya 18 Nisan’da kaybedilen 9,2 milyar ABD Dolarına yakın değil – daha önce yüksek kaldıraçlı kripto piyasasının artık bu kadar kaldıraçlı olmadığının bir işareti.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  TRON ağında yeni gelişmeler

Çin madencilik yasağı

çin kripto

EToro pazar analisti ve kripto uzmanı Simon Peters, Çin’deki satışları, küresel olarak Bitcoin madenciliği için en büyük bölgelerden biri olan Sichuan eyaleti de dahil olmak üzere kripto varlık madenciliğine yönelik baskısını genişletmeye yöneltti.

Financial Times’ın bildirdiğine göre, eyaletteki en büyük yirmi altı maden projesi, yetkililer soruşturma yürütürken birkaç günlüğüne kapatıldı .

(Madencilik hash gücü ağdan çıkarıldığında, Bitcoin işlemleri bir zorluk ayarlaması olduğunda yaklaşık iki haftalık her bir “dönem”in sonuna kadar daha uzun sürer.)

Reuters’in bildirdiğine göre , Çin merkez bankası ayrıca China Construction Bank ve Alipay dahil olmak üzere bankaları ve ödeme firmalarını çağırdığını ve onları kripto ticaretini daha da sıkılaştırmaya çağırdığını duyurdu .

IG Markets analisti Kyle Rodda bu sabah Ausbiz’e “Bitcoin için en büyük riskin hala düzenleyicilerin onu sıkıştırmak istemesi olduğu ortaya çıkıyor” dedi.

İlginizi Çekebilir: Kripto Para Piyasa Düşüşlerinde Hayatta Kalmanın 8 Yolu

Rodda, hisselerin yükseldiği bir günde kriptoların büyük ölçüde düştüğünü belirtti. ASX All Ordinaries öğle yemeğinde yüzde 1.4 yükseldi.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Rusya: Bitcoin 'sabun köpüğü' misali söndü!

Rodda, “Diğer pazarlardan bağımsız olarak hareket ediyoruz, bu yüzden portföylerine Bitcoin eklemeyi (çeşitlendirmeyi) düşünenler için gümüş bir astar olduğunu söyleyebilirsiniz, ancak yine de düzenleyici risk hala orada” dedi.

Rodda, önümüzdeki birkaç gün içinde Bitcoin 30.000 ABD Dolarının altına düşerse, “bu muhtemelen oldukça uğursuz bir işaret” ve daha fazla düşüş için “taşkınları açabilecek” dedi.

Lambo Hayalleri Yok mu Oldu?

Kripto para birimi yaparken ağlamak yok, bu yüzden Bitcoin kullanıcıları Lambo hayallerinin duman olup uçtuğunu görmek için mizah bulmak için ellerinden geleni yapıyorlardı.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu