Kripto Para Haberleri

Kripto para birimlerinin değer kaybetmesi en çok Grayscale’e yaradı

ABONE OL:

Dünyanın en büyük kripto para varlık yöneticisi Grayscale, ETH fiyatının 1.600 doların altına düşmesinden sonra tek bir günde yaklaşık 25 milyon dolar değerinde Ethereum (ETH) satın aldı. ETH, son 5 günde yaklaşık %20 düştü.

Kripto para analiz firması Bybt.com tarafından paylaşılan en son veriler, Grayscale’in ETH’deki son düşüşte yararlanmak için son 24 saatte toplamda 15.521 ETH aldığını gösteriyor. Şu anda piyasa değeri ile dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum’un milyar dolarlık piyasa değeri var ve 1 ETH güncel olarak dolardan işlem görüyor.

Alanında lider kripto para varlık yöneticisi Grayscale’de toplam değeri şu anda 5,1 milyar dolardan daha fazla olan 3,17 milyon ETH var. Ayrıca Grayscale, son 30 günde 238.784 ETH satın aldı. Grayscale, Aralık 2020’de yeni yatırımları geçici olarak beklettikten sonra Ocak 2021’in sonlarında ETH Tröstünü yeniden kullanma açtı.

Grayscale, son birkaç ayda Ethereum biriktirme çabalarını hızlandırdı. Son zamanlarda şirket, ETH hakkında bir rapor yayınladı ve ETH 2.0’ın potansiyel faydalarını vurguladı. Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, Aralık 2020’de ETH ile ilgili yatırım ürünlerine kurumsal ilginin önemli ölçüde arttığını açıkladı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Malezya hükümeti Blockchain teknolojisini deneyecek

Grayscale’de ne kadar kripto para var?

Ethereum’a ek olarak Grayscale’de yüklü miktarda Bitcoin ve kripto paralardan var. Grayscale, son 24 saatte yaklaşık 6,7 milyon dolar değerinde 137 Bitcoin satın aldı. Grayscale’in elinde toplam değeri yaklaşık 33 milyar dolarlık 655.690 BTC var. Ayrıca. Grayscale kıs süre önce 609 Litecoin (LTC) ve 268 Bitcoin Cash satın aldı. Şirketin şu anda yönetimi altında 254 milyon dolar değerinde Litecoin ve 150 milyon dolar değerinde Bitcoin Cash var. Grayscale, son 24 saat içinde 1.009 ETH Classic gibi küçük bir satış yaptı.

Grayscale’in toplam kripto para varlıkları şu anda yaklaşık 38,7 milyar ABD dolarına denk geliyor. Şirketin toplam kripto paraların değeri son 5 günde 4 milyar dolardan daha fazla düştü. Kısa süreli bu düşüşe rağmen Grayscale’in yönetimi altındaki kripto paralar 2021’in başından beri önemli ölçüde büyüdü. Grayscale’de bu yıl toplamda 20 milyar dolarlık kripto para var.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu