Kripto para borsası Cryptopia’dan açıklama

1 Dakikada Okunabilir


Cryptopia, kendilerinden çalınan merkezi yabancı olan fonlarının hareket etmeye devam ettiğini açıkladı. Borsa, tasfiye sürecinde iken yatırımcılardan her gün defalarca kez ne zaman kendilerine paralarının geri ödeneceği sorusu ile karşı karşıya kalıyor ancak bu sorulara resmi olarak bir yanıt vermekten kaçınmakla daha büyük tepki çekiyor.

Cryptopia kripto para borsasının hacklenmesinden hemen sonra binlerce altcoin sahibi olan kişi bu süreçte ciddi zorluklar yaşadıklarını açıklamış ve kripto para yatırımlarının kendi paraları olduğu ve geri ödemelerinin hemen yapılmasını istemişti.

Cryptopia borsası: Haftalar sürebilir

Borsanın geri ödeme yapması için kasasındaki eğer para kaldı ise bunu kullanması gerekiyor. Aksi durumda geri ödeme yapamayabilir.

Cryptopia borsasına göre kendilerinden çalınan kripto para birimleri sürekli olarak takip ediliyor ve fonların hareket etmeye devam ettiği belirtiliyor. Hareket eden kripto para birimlerinin ne kadar süre daha hareket edeceği ve bir banka hesabına ne zaman aktarılacak olduğu konusu ise gizemini koruyor. Hackerlar binlerce dolar değerindeki hesaplarda sürekli olarak farklı işlemler yaparak diğer cüzdanlara bu kripto para birimlerini gönderiyor ve izlerini kaybettirmek için işlem yapmaya devam ediyorlar.

Yakın zamanda Cryptopia borsası hakkında çalınan kripto paraların geri ödenmesi beklenmezken, geri ödenmesi gereken fonların kullanıcılara ne zaman ödeneceği bilinmemekte. Cryptopia haftalar sürebileceğini açıkladığı bu geri ödeme hakkında henüz kesin bir bilgi veremeyecek olduklarını ve beklemek gerektiğini açıkladı.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
81
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
80
Şaşkın
Lol Lol
201
Lol
Harika Harika
80
Harika
Korkunç Korkunç
40
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!