Kripto Para Haberleri

Kripto Para Borsası OKCoin’e Yeni CEO Geldi

Kripto para borsası OKCoin, şirketin CEO’su Tim Byun’un OKGroup’un Küresel Hükumet İlişkileri Görevlisi (GGRO) olarak atandığını duyurdu. Byun’un CEO konumuna 31 Mart 2020’den itibaren Hong Fang geçecek.

OKCoin’in eski CEO’su Byun, şirketin ABD varlığını oluşturmasına ve Eylül 2017’de Kaliforniya’daki Mountain View’da ilk ABD Ofisini açmasına yardımcı oldu. Ayrıca Haziran 2018’de OKCoin’in San Francisco Körfezine bakan ABD Merkez Ofisi’nin açılışını denetledi. 2018’in başlarında Byun, şirketin Avrupa genişlemesine yönelik araştırmalara öncülük etti ve Malta Ofisini açarak Ekim 2018’de şirketin Avrupa’ya atılmasına yardımcı oldu.

OK Group’un GGRO’su olacak Byun, coğrafi genişleme için OKCoin ve OKGroup adına dünya çapında hükumetler ve düzenleyicilerle sürekli diyaloglar kurmaya odaklanacak.

Tim Byun:

“Yeni bir on yıla girerken kripto para endüstrisi Singapur, Almanya ve Fransa gibi hükumetlerin desteği ile daha da büyüyecek. Hükümetler ve düzenleyicilerle şeffaf bir şekilde çalışmanın OKCoin ve genel kripto para ekosistemi için hayati bir önem taşıdığına inanıyordum. Yeni işim sayesinde şirketin yeni bölgelere genişlemesine öncülük edeceğin.”

Temmuz 2019’da OK Group COO’su ve OKCoin Yönetim Kurulu Başkanlığı’na katılan Hong Fang, eski bir Goldman Sachs bankacısı ve büyüme sermayesi yatırımcısıdır. Şirketin uluslararası merkezi olarak San Francisco ofisinin kurulması ve ürün odaklı küresel bir platformun geliştirilmesinde, şirketin ABD’de daha fazla eyalette kaydi para ve kripto para ticaret hizmetleri sunmasında ve şirketin yeni coğrafyalara genişlemesine olanak sağlamakta önemli bir rol oynamıştır.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu