Kripto Para Haberleri

Kripto Para Mağdurlarının Başvuruları Devam Ediyor

Kamu denetçiliği kurulu, binlerce başvuru ile karşı karşıya ve hali hazırda bu başvuruların sayısı gün geçtikçe biraz daha artıyor. Yatırım yapmak için alternatif seçenekleri değerlendiren insanlar, kripto paraları da bu konuda en önemli gerçek ve yatırım aracı olarak benimsemiş durumdalar. Yapılan başvurularda gerçekten ilginç detaylar yer alıyor.

Bir yatırımcı, yakın arkadaşının önerisi ile bir siteye kaydolduğunu ve kısa süre içerisinde kar elde edince bunun bir kazanç kapısı olduğunu düşündüğünü ifade ediyor. Fakat sonuç hüsran. İnsanlar, kısa süre içerisinde güzel paralar kazanmak ve bunu daha kolay bir şekilde yerine getirmek adına kripto para borsalarını ve varlıklarını kullanıyorlar.

Güvenilir borsalarda doğru yatırım aracı ile hareket ettiğiniz takdirde elbette para kazanabilirsiniz ancak bunun kolay olmadığını ve aynı zamanda riskli olduğunu da unutmamanız gerekiyor. Ne yazık ki acemice yapılan hamleler büyük zararlara sebebiyet verebiliyor. Bunun örneklerini yakın zamanda çok daha fazla gördük ve hali hazırda yatırımcıların şikayetleri de devam etmektedir.

Yasal Zemin Mevcut Değil

kripto

Bu konuda yasalar ne yazık ki yetersiz. Kısa bir süre önce yaşanan Thodex vurgunu ile ilgili hali hazırda net bir gelişme ne yazık ki bulunmuyor. Kurucu ve Ceo Fatih Özer son olarak Arnavutluk’ta görülmüştü ancak tutuklama ya da benzer bir gelişme yaşanmadı. Resmi olarak karşılık bulmayan şikayetlerin ardı arkası kesilmiyor ve uzmanlar da bu konuda yatırımcılara dikkatli olmalarını tavsiye etmekten başka bir şey yapamıyorlar.

Dikkat etmeniz gereken çok sayıda husus var. Bunlardan biri tabii ki güvenilir borsaları tercih etmek olacaktır. Bir diğeri ise kolay paranın olmadığını kabul etmek zorundasınız. İnsanların yanılgıya düştüğü en önemli konulardan biri kesinlikle budur. Kolay ve hızlı para kazanırım umudu ile adım attıkları bu sektörde tüm varlığını kaybeden yatırımcıların sayısı da bir hayli fazla. Onlardan biri olmak istemiyorsanız eğer tabii ki temkinli davranmanız ve güvenilir borsaları tercih etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde büyük bir hüsran yaşayabilirsiniz.

İlgili İçerik: Yatırım Yapmadan Önce Bilmeniz Gereken Bitcoin Dolandırıcılıkları

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu