Kripto Para Haberleri

Kripto Para Milyarderleri ile Tanışın

Forbes listesinde bu isimleri gördüğünüzde artık sizler de şaşırmayacaksınız. Dilerseniz vakit kaybetmeden bu isimlere göz atalım ve nasıl bir yükseliş kaydettiklerini de yine hep birlikte incelemiş olalım.

Winklevoss Kardeşler

Her biri 3 milyar dolar değerinde olan kardeşlerden söz edeceğiz. Bitcoin’i henüz 8 dolar seviyesinde iken satın alan ve düzenli olarak yatırımlarına devam eden kardeşler, an itibarıyla Forbes listesinin en üst sıralarında yer alıyor ve bir milyarder olarak karşımıza çıkıyorlar. Bazıları onlar için Bitcoin zengini ifadesini kullanıyor ve bunu en çok hak eden isimlerin başında geldiklerini düşünüyoruz. Şu an için alım yapmaya devam ettiklerini söylüyorlar ve öyle zannediyoruz ki başka bir iş yapmalarına da gerek yok.

Michael Saylor

Microstrategy yazılım firmasının ceo’su ile tanışabilirsiniz. 2.3 milyar dolarlık bir bitcoin servetine sahip durumda ve her geçen gün servetine servet katıyor. Yine bu ismin de en çok ilgilendiği varlıkların başında bitcoin yer alıyor. Bitcoin, bu piyasanın devi ve şu ana kadar en çok kazandıran para birimlerinden bir tanesi olduğu gerçeğini de unutmamak gerekiyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Sıcak gelişme: Kripto para borsaları, insan kaçakçılığına karşı ortak hareket etme kararı aldı

Matthew Roszak

2011 yılında Bitcoin’i keşfeden ve aslında en erken davranan isimlerden biri diyebiliriz. Yatırımlarını 1.5 milyar Dolar’a çıkartması pek de zor olmadı ve hali hazırda Forbes listesinde kendine yer bulmayı başardı.

Tim Draper

2014 yılında Bitcoin’in geleceğin para birimi olduğunu ön gören isimlerden biri. Erken davranarak yatırımlarını bitcoin’e yapıyor ve şu an Forbes listesindeki isimlerden bir tanesi. Tim Draper’ı sansasyonel yatırımları ile de tanıyorsunuz. 18.7 milyon dolar değerindeki el konulan malları satın alması ile birlikte servetine servet katma süreci başladı. Hali hazırda en zenginlerden biri ve eminiz ki farklı bir iş yapmasına gerek duymayacak kadar çok parası var. Gördüğünüz gibi kripto para varlıkları ile zengin olmak ve hatta dünyanın en zenginleri arasına girmek mümkün. Somut örneklerin sayısı ise her geçen gün biraz daha artıyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu