Kripto Para Haberleri

Kripto Para Piyasalarında 3 Günde 100 Milyar Dolar Buhar Olup Uçtu

Bitcoin, değeri geçen Pazar gününden bu yana 35 bin doların altında en düşük fiyat çizgisine düşmeye devam ettiğinden, kripto para piyasa değerinden 100 milyar dolar gitti.

Hafta sonları, en düşük seviyesi olan 35.000 dolara düştüğü için Bitcoin için olumsuz fiyat gelişmeleri getirmeye devam ediyor. ETH 2.200 dolara ve BNB 340 doların altına düştü. Toplam piyasa değeri bir günde 100 milyar dolar azaldı.

Bitcoin 6 Günün En Düşük Seviyesine Düştü

Çalışma haftası bir noktada 40.000 dolara yükselen Bitcoin için iyi gidiyordu. Boğalar sürdü neredeyse $ 41.400 yeni bir 3 haftanın en yüksek varlık, ancak bu ivmeyi korumak için başarısız oldu.

Tam tersine BTC, ilerleyen günlerde giderek değer kaybetmeye başladı. Sonuç olarak, kripto para birimi önce 40.000 doların altına düştü, ancak daha fazla destek seviyesi kaybetmeye devam etti.

Dün bildirildiği gibi 37.000 $’a düştükten sonra , ayılar baskıyı sürdürdü ve Bitcoin’i 35.000 $’ın hemen altına çekti. Bu, varlığın geçen Pazar gününden bu yana en düşük fiyat çizgisi haline geldi ve son zamanlarda hafta sonları iyi performans göstermediği anlatısını yeniden teyit ediyor.

İlginizi Çekebilir: Kripto Para Piyasa Düşüşlerinde Hayatta Kalmanın 8 Yolu

Gün içi en düşük seviyeden bu yana birkaç yüz dolar toparlanmasına rağmen, BTC’nin piyasa değeri 700 milyar doların altına düşerken, hakimiyeti %45’in biraz altında.

BTCUSD. Kaynak: TradingView

Alts Derin Kırmızı

Altcoin piyasasının da daha iyi günler gördüğünü söylemek güvenli. Çoğu dijital varlık, son birkaç gün içinde liderlerinin performansını taklit etti, bu da kırmızının baskın renk olduğu anlamına geliyor.

Ethereum son 24 saatte %4 daha değer kaybetti ve hatta daha önce 2.200 dolara düştü. BNB’nin düşüşü benzer ve 340 doların altında mücadele ediyor. Birkaç gün önce Binance Coin, 380 doların üzerinde yükseliyordu.

Cardano (%-3), Dogecoin (%-4), Ripple (%-5), Polkadot (%-4), Bitcoin Cash (%-3), Uniswap (%-4.5), Litecoin (%-4), ve Solana (-%6.5) dünden beri daha da değer kaybetti.

Kripto Para Birimi Piyasasına Genel Bakış. Kaynak: Kriptoyu Ölçün

Sonuç olarak, tüm kripto para varlıklarının kümülatif piyasa değeri bir günde 100 milyar doların biraz üzerinde kaybetti ve şu anda 1,5 trilyon doların altında.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 2 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu