Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri

Kripto Para Piyasası Düşerken Chainlink Değer Kazanıyor

Kripto para yatırımcıları, borsadaki yatırımcılar ve korona virüs üzerindeki yaygın korkular nedeniyle hemen hemen her finansal piyasa bu hafta düşüşe geçti.

Ancak, tüm olasılıklara ve piyasa koşullarına karşı gelen ve bir önceki tüm zamanların en yüksek günlük kapanışının üzerine çıkmayı hedefleyen bir kripto para var.

Chainlink Tüm Zamanların En Yüksek Değerine Doğru Gidiyor

Chainlink, geçen yıl öne çıkan kripto paralardan biri oldu.

2019’da kripto para çok iyi bir performans gösterdi. Diğer kripto paralar düşerken bile, altkoin yükselmeye devam etti.

LINK piyasa koşullarından bağımsız olarak bir kez daha dayanıklılığını gösteriyor ve dünyanın yıllar içinde gördüğü en büyük piyasa satışlarından birinde bile tüm zamanların en yüksek seviyesini belirlemek için tüm olasılıklara meydan okuyor.

Chainlink, özellikle ekonomik çalkantıların ortasında bile yükselmekle kalmadı aynı zamanda LINK / BTC ticaret çiftinde Bitcoin’e karşı tüm zamanların en yüksek seviyesine doğru gidiyor. Şu anki tüm zamanların en yüksek seviyesi 48750 satoshi seviyesindedir, ancak LINK’in en yüksek günlük mumu 46500 satoshi seviyesinde.

Şu anda, Chainlink 47000 satoshi üzerinden işlem görüyor ve günlük mum bu seviyede kapanabilirse, kripto para günlük en yüksek kapanışını yapacak.

Chainlink’in bu kadar gücü, yaygın bir satış olmasına rağmen şaşırtıcı bir şey değildir ve bu dik çöküş sırasında en yüksek günlük kapanış için bir rekor kırmak, muhtemelen tüm zamanların en yüksek seviyesine ve eski seviyenin üzerine çıkmasına neden olacaktır.

Chainlink’in USD fiyat listelerinde tüm zamanların en yüksek seviyesi 4,80 doların üzerindedir. Durdurulamaz altkoin, kripto para piyasası çöküşünde 3,25 dolara kadar düştükten sonra sadece 4 dolar çıkmıştı.

LINK Bir Sonraki Boğa Rallisinde Durdurulamayabilir

Altcoin, Bitcoin’e ve kripto alanının geri kalanına karşı aşırı iyi performans gösteriyor, ancak yine de yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesini ayarlamadan önce gidecek kripto paranın çok yolu var.

Bununla birlikte, büyük bir genel direnç olmadığından en yüksek değere ulaşmak kripto para için psikolojik desteğe dönmeden önce yatırımcıların fiyatı denemek için yükselttiği bir alana taşıyabilir.

Kripto para değerlemeleri esas olarak tahmin ve hype’a dayanır ve Chainlink’in sunduğu inanılmaz potansiyel ile, LINK mevcut kripto para piyasasının takip edilen kripto paralarından biri olmuştur.

Analistler, Chainlink, Tezos ve diğer önü açık yeni altkoinlerin, son altkoin balonun daha iyi performans göstermesini bekliyorlar. Çünkü bu varlıkların sahipleri, altkoinler düşüşe geçtiğinde LINK ve XTZ gibi kripto paralarını satmayacaktır.

Altkoin Piyasası İşlem Hacmi Rekorunu Kırdı

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu