Kripto Para Haberleri

Kripto para piyasası hacmi 150 milyar dolara, değişim 24 milyar dolara ulaştı

Kripto para piyasası hacmindeki değişimler son günlerde düşüşler yaşıyor. Bitcoin fiyatına bağlı olarak yaşanan düşüşlerin etkisi dolayısı ile son 24 saat içerisinde 24 milyar dolar değer kaybeden piyasa hacminin toplam hacmi ise 150 milyar dolara geriledi. 24 milyar dolar piyasa hacmi düşüşü sonrasında 150 milyar dolara gerileyen piyasa hacminin en düşük seviyesinin son 1 yıl içerisinde bu oranda olduğu belirtildi. Bitcoin fiyatına bağlı düşüşlerin yanında Bitcoin Cash, XRP ve Ethereum fiyatındaki mevcut fiyat düşüşlerinin etkisinin de piyasa hacmindeki en büyük düşüşleri beraberinde getirmesi, piyasada koin sahiplerini endişe etmesine sebep olan gelişmelerden bir tanesi.

Bitcoin Cash fiyatının %30 değer kaybından sonra Bitcoin fiyatındaki %30’ları aşan oranlardaki gerileme, son derece fazla olmasından dolayı koin sahipleri %30’u aşan düşüşlerin tekrar ne zaman toparlanabilecek olduğunu düşünüyor.

12 ay önce 244 milyar dolardı

12 ay önce 244 milyar dolar seviyesinde olan piyasa hacminin 12 ay öncesine göre 100 milyar dolar civarına yakın oranlarda kayıp yaşamış olması son derece fazla büyük düşüş olarak görülmekte. Bitcoin Cash hard forku sonrasında başlayan bu düşüşlerin oldukça fazla olması ve gelecek haftalarda daha fazla artış gösterebilecek olduğu beklentisi sürerken, yatırımcıların kripto paralara yönelik düşünceleri de bu konudan çok fazla etkileniyor. Bitcoin Cash konusunda mevcut beklentiler düşük tutulurken, Bitcoin fiyatı konusunda ise aylar sonrasında tekrar büyük yükselişler görebilecek olduğuna yönelik görüş var. Analistlere göre kripto paralar konusunda birkaç hafta sonra ortaya çıkacak fiyat artışlarının koin piyasasını tekrar daha fazla yükselebilecek olduğu belirtiliyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  ABD'li teknoloji devi hakkında Blockchain iddiası

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu