Anasayfa Analiz Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 11 Temmuz 2023

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 11 Temmuz 2023

Analiz

Kripto para piyasası yeni haftaya nasıl başladı? Günün en çok kazanan ve kaybeden varlıkları hangileri olabilir? Hepsi şimdi tüm detaylarıyla Koinbox'ta...

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 11 Temmuz 2023
Hızlı İçerik

Bitcoin (BTC), geçen Perşembe günü 31.500$'a yükselerek bir yılı aşkın bir süredir en yüksek fiyat etiketini gördü, ancak orada başarısız oldu ve hızla yaklaşık 30.000$'a geri döndü. Ardından hafta sonu geldi ve varlık 30.000$ ile 30.500$ arasında dar bir aralıkta sakinleşti.

Pazartesi günü de pek bir şey olmadı. Bitcoin (BTC) 30.000 doların altına düşmek üzereydi, ancak boğalar bu seviyeyi korumayı başardı ve varlığı kuzeye doğru itti.

Bu nedenle, Bitcoin Salı günü erken saatlerde atağa geçti ve geçen hafta içinde üçüncü kez 31.000 doların biraz üzerine çıktı.

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 11 Temmuz 2023

Yine de, önceki girişimlerinde olduğu gibi, bu o kadar da başarılı olmadı ve Bitcoin (BTC), büyük ölçüde geri çekildi. Şu an itibariyle, kripto para birimi yaklaşık 30.500 dolardan işlem görüyor ve piyasa değeri 590 milyar doların üzerine çıktı.

Peki lider kripto için durumlar böyle iken, altcoin cephesinde yaşanan son gelişmeler neler olabilir? Gelin şimdi bunlara hep birlikte bir bakalım.

Altcoin Piyasası Yemyeşil!

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 11 Temmuz 2023

Altcoinler dün bazı kayıplar bildirdi, ancak manzara şu anda tamamen farklı ve çoğu yeşilde. Ethereum (ETH), %1'in biraz üzerinde bir artışla neredeyse 1.900 dolara ulaşan en mütevazı performans gösterenler arasında yer alıyor. XRP, Dogecoin (DOGE), TRON (TRX), Polkadot (DOT) ve Avalanche (AVAX) benzer kazançlar gördü.

BNB ise yaklaşık %7 arttı ve 250$'a yaklaştı. Solana (SOL) ve Litecoin (LTC) sırasıyla %5'in üzerinde artışla 22$ ve 98$'a yükseldi.

Polygon (MATIC) ise, en iyi performansı gösteren varlık olarak karşımıza çıktı. Polygon (MATIC) yaklaşık %10 arttı ve 0,7 doların oldukça üzerinde işlem görüyor.

Çoğu düşük ve orta değerli altcoin de yeşildeyken, toplam kripto piyasa değeri bir günde 20 milyar dolardan fazla giriş yaşadı ve şu anda CMC'de 1,2 trilyon dolara yakın olarak konumlanıyordu diyebiliriz.

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 11 Temmuz 2023 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar