Anasayfa Analiz Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 22 Temmuz 2023

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 22 Temmuz 2023

Analiz

Kripto para piyasasına bugün neler oldu? İşte Bitcoin (BTC), TRON (TRX), XDC Network (XDC) ve daha fazlası...

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 22 Temmuz 2023

Kripto para piyasalarında son 24 saat, toplam kapitalizasyonun yaklaşık 6 milyar dolar arttığını gördü. Başka bir deyişle, pek bir şey olmadı. Büyük kripto para birimlerinin bazıları çok hafif artışlar gösteriyor, ancak genel olarak eğilim büyük ölçüde aralıklı olmaya devam ediyor.

Bitcoin (BTC), 30.000$'da kararsız olmaya devam ediyor ve bu aralıktan kaçamıyor, ancak nasıl ilerlediğini görelim. Aşağıdaki grafikte açıkça görebileceğiniz gibi, özellikle Bitcoin'in (BTC) fiyatı söz konusu olduğunda son 24 saat önemli bir şey sağlamadı.

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 22 Temmuz 2023

Kripto para birimi 30.000$ test etmeye devam ediyor, ancak iki taraf da kontrolü ele almayı başaramıyor. Boğalar, seviyeyi kararlı bir şekilde yeniden yakalayamazken, satıcılar da fiyatı başka bir destek bölgesine doğru itemezler.

Buna göre, altcoinler de Bitcoin'in (BTC) durgunluğundan yararlanamadı. Bu, Bitcoin'in (BTC) hakimiyetine -piyasanın geri kalanına göre payını takip eden metrik- açıkça yansır. Ayrıca son 24 saatte %46,6'da sabit kaldı.

Altcoin Piyasasında Son Durum: Dev Altcoinler %1 Bile Artamadı!

Aşağıdaki ısı haritası, geçen gün için yeşil bir tablo çiziyor, ancak kazanımların çoğu oldukça önemsiz. Örneğin BNB, Cardano (ADA), Ethereum (ETH), Uniswap (UNI), Monero (XMR), Chainlink (LINK) ve diğer birçok kripto para birimi %1 bile artamadı.

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 22 Temmuz 2023

Bunun en bariz istisnası TRON'un TRX'idir. Altcoin günde %8 arttı ve toplam piyasa kapitalizasyonu açısından ilk 100 kripto para arasında en iyi performans gösterenlerden biri oldu. XDC Network (XDC), gün içinde yaklaşık %15,5 oranında patladı ve son 24 saatte en çok kazanan kripto para birimi oldu. Bunu Casper Network'ün CSPR'si ve tahmin ettiğiniz üzere TRON'u (TRX) izliyor. Öte yandan, %14,6 düşüş yaşayan FLEX Coin (FLEX) var. Kripto para piyasasının geri kalanı büyük ölçüde yatay seyrediyor.

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 22 Temmuz 2023 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar