Anasayfa Analiz Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 25 Temmuz 2023

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 25 Temmuz 2023

Analiz

Kripto para piyasasında bugün neler oldu? İşte Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE), XRP ve daha fazlası...

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 25 Temmuz 2023

30.000 doların üzerinde kalmayı başaramayan Bitcoin (BTC), daha da kötüye gitti ve 29.000 doların hemen altındaki yeni bir aylık düşük seviyeye düştü. Çoğu altcoin, XRP, Solana (SOL), Bitcoin Cash (BCH) ve birkaç diğer kripto para biriminin bir günde %5'ten fazla dumping yapmasıyla, daha kötü değilse de aynı derecede kötü bir şekilde kan kaybediyor.

Bitcoin (BTC), iki hafta önce Ripple'ın SEC'e karşı mahkemede küçük bir zafer kazanmasıyla en etkileyici fiyat artışını kaydetti. Piyasanın geri kalanıyla birlikte Bitcoin (BTC), 32.000 doların biraz altında birkaç ayın zirvesine ulaştı.

Bununla birlikte, yutturmaca hızla azalmaya başladı ve kripto para birimi önümüzdeki birkaç gün içinde 30.000 doların biraz üzerine düştü. Bunu durgunluk izledi ve Bitcoin (BTC), bunun altında birkaç düşüşle çoğunlukla bu seviye civarında kaldı.

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 25 Temmuz 2023

Dün, Bitcoin 30.300 dolardan reddedildikten sonra bir bin dolardan fazla düştüğünde manzara daha da kötüye gitti. Bu fiyat düşüşü, milyonlarca tasfiye bırakarak 29.000$'ın hemen altındaki bir ayın en düşük seviyesine çekti. Bitcoin (BTC) o zamandan beri birkaç yüz dolar eklemeyi başardı, ancak piyasa değeri 565 milyar dolara geriledi ve altcoinler üzerindeki hakimiyeti %48,5 ile sıkı duruyor.

Altcoin Piyasasında Son Durum: Alternatifler Kan Ağlıyor!

Alternatif kripto para birimleri de daha iyi günler gördü, çünkü son birkaçı boğalara acıdan başka bir şey getirmedi. Ethereum (ETH), Ripple kaynaklı aldatmacanın ortasında 2.000 doların üzerinde kaldı, ancak şimdi başka bir küçük günlük düşüşün ardından 1.850 dolara geriledi.

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 25 Temmuz 2023

BNB, Tron (TRX), Polygon (MATIC), Litecoin (LTC), Polkadot (DOT), TONCOIN ve Shiba Inu (SHIB) benzer günlük düşüşler kaydetti. XRP, Solana (SOL), Bitcoin Cash (BCH), Stellar (XLM), Near Protocol (NEAR), Aptos (APT) ve diğerlerinden daha da acı verici kayıplar geliyor. Hepsi günlük %5'ten fazla düştü.

Dogecoin (DOGE), belki de Twitter'daki Dogecoin (DOGE) ödeme spekülasyonlarından kaynaklanan, düne benzer şekilde, bugün yeşildeki tek büyük sermayeli altcoindir. Tüm kripto varlıklarının kümülatif piyasa değeri, dünkü zirveden bu yana 40 milyar dolardan fazla düştü ve CoinMarketCap'te 1.165 trilyon dolara düştü.

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 25 Temmuz 2023 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar