Anasayfa Analiz Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 29 Temmuz 2023

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 29 Temmuz 2023

Analiz

Kripto para piyasasında bugün neler oldu? İşte Bitcoin (BTC), Shiba Inu (SHIB), Quant (QNT) ve daha fazlası...

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 29 Temmuz 2023

Bitcoin'in (BTC) fiyat performansı oldukça yetersiz olmaya devam ediyor, ancak dijital varlık en azından 29.000 doların üzerinde kalmayı başardı. Altcoinler de Dogecoin (DOGE) ve Solana (SOL) gibilerinden %2'ye varan kazançlarla hafifçe yeşil renkte. İlk 20'den en fazla sıçrayan ise Shiba Inu (SHIB) oldu.

Fiyat performansları söz konusu olduğunda, kripto para ekosisteminde daha heyecan verici zamanlar olduğunu söylemek güvenlidir. Bitcoin (BTC) haftaya, onu 30.000 doların üzerinde bir aylık düşük seviye olan 29.000 doların biraz altına çeken bir burun dalışı ile başladı.

Boğalar bu noktada müdahale ederek varlığı bu çizginin hemen üzerine itti. Sonraki birkaç gün çok az hareket gördü veya hiç olmadı ve ABD Merkez Bankası'nın (FED) Çarşamba günkü faiz oranı artışı bile geçmişte olduğu gibi artan oynaklık sağlayamadı.

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 29 Temmuz 2023

Birkaç yüz dolarlık yükseliş ve düşüşün yanı sıra, Bitcoin (BTC) tüm iş haftasını 29.000 ila 29.500$ arasında dar bir aralıkta geçirdi. Piyasa değeri 570 milyar doların altında kaldı, ancak altcoinler üzerindeki hakimiyeti hafif bir darbe daha aldı ve CoinMarketCap'te (CMC) %48,1'e düştü.

Altcoin Piyasasında Son Durum: Shiba Inu (SHIB) %5 Arttı!

Doğası gereği daha değişken olmasına rağmen, alternatif kripto para birimleri de son birkaç gün içinde her iki yönde de büyük hareketler üretemedi. Ancak dünden bu yana grafikler, küçük kazançlarla biraz daha olumlu görünüyor.

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 29 Temmuz 2023

Ethereum (ETH) ve XRP, günlük ölçekte %0,5'ten daha az artış kaydetti ve sırasıyla 1.870$ ve 0,7$'ın üzerinde işlem gördü. Dogecoin (DOGE) ve Solana (SOL) %1'in biraz üzerinde bir artışla 0,078$ ve 25$'a yükseldi. Tron (TRX), Polygon (MATIC) ve Polkadot (DOT) da hafif yeşil renkteyken BNB, Cardano (ADA) ve Litecoin (LTC) önemsiz kayıplar kaydetti.

Shiba Inu (SHIB), Shibarium beta sürümünün yayınlanmasının ardından daha büyük hacimli altcoinlerden en çok artanı oldu. Quant (QNT), günlük %7,5'lik bir artışla ilk 36'yı takip ediyor. Toplam kripto piyasası değeri, nispeten hala 1.180 trilyon doların biraz üzerinde kaldı.

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 29 Temmuz 2023 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar