Anasayfa Analiz Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 31 Temmuz 2023

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 31 Temmuz 2023

Analiz

Kripto para piyasasında bugün neler oldu? İşte Bitcoin (BTC), Bitcoin SV (BSV), Optimism (OP) ve daha fazlası...

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 31 Temmuz 2023

Bitcoin (BTC), hafta sonu sona ererken düştü, ancak 29.000 dolarlık direnç çizgisinden çıkmayı başardı ve o zamandan beri birkaç yüz dolar ekledi. TRON (TRX), Dogecoin (DOGE), Polygon (MATIC) ve Shiba Inu (SHIB) gibi daha büyük hacimli altcoinler bugün biraz kırmızıda olsa da, Bitcoin Cash (BCH), Bitcoin SV (BSV) ve Optimism (OP)etkileyici bir şekilde sıçradı.

Birincil kripto para birimi, geçen Pazartesi günkü fiyat düşüşünün ardından sakin bir hafta geçirdi ve bu da onu aylık en düşük seviye olan 29.000 doların altına çekti. Boğalar, ilerleyen günlerde durumu sakinleştirmeyi başardı ve varlık, haftanın büyük bölümünde bu çizginin birkaç santim üzerinde kaldı.

ABD Federal Rezervinin Çarşamba günü kilit faiz oranlarını artırma kararı bile önemli bir oynaklık getirmedi. Bu nedenle, Bitcoin (BTC) 30.000 doların altında kaldı ve beklendiği gibi hafta sonu da manzarayı değiştirmedi.

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 31 Temmuz 2023

Bununla birlikte, Bitcoin (BTC) Pazar günü geç saatlerde bir kez daha 29.000$ 'a düştü, ancak bu seviyeyi korumayı başardı ve boğalar onu 500$'ın üzerine çıkardı. Şu an itibarıyla, kripto para birimi biraz hız kaybetti ancak 29.000 doların çok üzerinde işlem görüyor.

Piyasa değeri 570 milyar doların biraz üzerine çıktı ve altcoinler üzerindeki hakimiyeti %48,2'de kaldı.

Altcoin Piyasasında Son Durum: Bitcoin SV (BSV) Çift Haneli Yükseldi!

Çoğu altcoin, son zamanlarda Bitcoin'in (BTC) performansını taklit etti, yani çok az veya hiç oynaklık üretmediler. BNB önemsiz kazançlar kaydederken, Ethereum (ETH) ve XRP maalesef kırmızı renkte işlem görüyor.

Dogecoin (DOGE), Solana (SOL), Polkadot (DOT), Polygon (MATIC) ve Shiba Inu (SHIB) %1-2 düşüş yaşarken, TRON (TRX) en çok büyük sermayeli altcoinlerden satış yaptı. Tron'un yerel tokeni TRX %4'ün üzerinde düştü ve 0,08 doların altında bulunuyor.

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 31 Temmuz 2023

Buna karşılık, Bitcoin Cash (BCH) %4,3 arttı ve 250 doları geri aldı. Dün en iyi performans gösterenler arasında yer alan Optimism'in tokeni OP bugün yine %7'nin üzerinde arttı ve 1,7 doların üzerinde işlem görüyor.

Bitcoin SV (BSV), onu 40 dolara çıkaran büyük bir çift haneli fiyat artışıyla ana sahneyi aldı. Toplamda, kripto para piyasası değeri dünden bu yana birkaç milyar dolar ekledi ve CoinMarketCap'te (CMC) 1.190 trilyon doların üzerine çıktı.

Kripto Para Piyasasında Günün Enleri: 31 Temmuz 2023 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik