Anasayfa Analiz Kripto Para Piyasasında Son Durum: 11 Eylül 2023

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 11 Eylül 2023

Analiz

Solana (SOL) fiyatı haftalık olarak yüzde 8 düşerken XRP fiyatı 0,5 doların altına indi. İşte kripto para piyasasında güncel veriler...

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 11 Eylül 2023
Hızlı İçerik

Bitcoin (BTC) fiyatı 26.000 doları kırmayı denedi ancak önceki birkaç denemede olduğu gibi durduruldu. Altcoinler bir kez daha kırmızı renkte. XRP, Solana (SOL) ve Toncoin (TON), büyük piyasa değerine sahip altcoinler arasında en fazla düşüşü yaşıyor.

Altcoinler

Altcoinler daha iyi günler gördü ve son 24 saat içinde durumları da kötüleşti. Ethereum (ETH) ve BNB, her ikisi için de yüzde 1'lik düşüşle önde gidiyor. Sonuç olarak ETH fiyatı 1.600 doların altına düşmeye yaklaşıyor ve BNB fiyatı 210 doların sadece biraz üzerinde kalıyor.

XRP ve Toncoin (TON) fiyatları yüzde 3'ü aşan kayıplarla günlük ölçekte en çok düşüş yaşayanlar oldu. Sonuç olarak XRP fiyatı 0,5 doların altına düşerken TON fiyatı 1,7 dolara düştü.

Solana (SOL), yaklaşık yüzde 10'luk değer kaybıyla haftalık ölçekte en kötü performans sergileyenler arasında yer alıyor. Bu, FTX'in yakında SOL tokenlerini elden çıkarmaya başlayacağı yönündeki spekülasyonların ortasında geldi.

Dogecoin (DOGE), Cardano (ADA), TRON (TRX), Polkadot (DOT), Polygon (MATIC), Litecoin (LTC) ve Shiba Inu (SHIB), bazıları için daha mütevazı bir tarzda da olsa kırmızı renkte.

Arbitrum (ARB) fiyatı yüzde 6 oranında düşerek 0,8 dolara geriledi. Kripto para piyasasının toplam değeri bir günde 10 milyar dolar daha kaybetti ve CMC'de 1.030 trilyon dolara düştü.

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 11 Eylül 2023

Bitcoin

Bitcoin (BTC) fiyatı son zamanlarda fiyat hareketleri açısından da oldukça olaysız bir seyir izliyor. BTC fiyatı, geçen haftaki 3.000 dolarlık düşüşün ardından 11 haftanın en düşük seviyesi olan 25.350 dolara geriledi. Sonraki günler oldukça durgun geçti ve BTC fiyatı 26.000 doların altında kaldı.

Dikkate değer tek fiyat artışı, varlığın bu direncin üzerine çıkıp 26.400 dolara kadar yükseldiği Cuma sabahı gerçekleşti. Ancak neredeyse anında tüm ivmesini kaybetti ve 25.800 dolara geriledi.

Hafta sonu sıkıcıydı, düşük işlem hacimlerinde çok az hareket vardı veya hiç hareket yoktu. Geçtiğimiz 24 saatte 26.000 dolara doğru küçük bir artış görüldü ancak sonuç alınamadı.

Böylelikle BTC fiyatı bir kez daha bu seviyenin altında kaldı ve piyasa değeri 500 milyar doların sadece biraz üzerinde. Altcoinlerdeki düşüşle birlikte BTC'nin altcoinler üzerindeki hâkimiyeti yüzde 48,7'ye yükseldi.

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 11 Eylül 2023 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar