Anasayfa Analiz Kripto Para Piyasasında Son Durum: 23 Kasım 2023

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 23 Kasım 2023

Analiz

Bitcoin (BTC) fiyatı 37.000 dolar seviyesini geri kazanırken bazı altcoinler de patlama yaptı.

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 23 Kasım 2023
Hızlı İçerik

Pek çok kişinin büyük ölçüde yükselişe yönelik bir toparlanma olarak algıladığı bu süreçte, Binance ile Amerika Birleşik Devletleri Adalet Bakanlığı arasındaki anlaşmanın ardından piyasa birkaç günden daha kısa bir süre içinde yeniden ayağa kalktı.

Bitcoin (BTC) fiyatı 37.000 doların üzerine çıkarken bazı altcoinlerin değeri de hızla artıyor. 

Bitcoin

Dünyanın önde gelen borsası Binance ile ABD Adalet Bakanlığı arasındaki anlaşmanın ardından sektör, değerinin yaklaşık 60 milyar dolarını kaybetmişti.

Haber, Bitcoin'in fiyatında inişli çıkışlı bir harekete yol açtı. Başlangıçta neredeyse 2.000 dolar düşen Bitcoin fiyatı, daha sonra toparlandı.

Bugün coin'lerin çoğu ivme kazandığından piyasa yeşil renkte. Bitcoin fiyatı son 24 saatte yüzde 2,5 arttı. Kripto para birimi, 37.000 dolar seviyesini geri kazanmayı başardı ve bu yazının yazıldığı sırada 37.500 dolardan işlem görüyor.

Bitcoin fiyatı, anlaşma duyurusunun neden olduğu çalkantı sonucunda ortaya çıkan kayıpların tamamını telafi etmeyi başardı.

Altcoinler

Altcoin piyasası son 24 saatte yüzde 0,87 düşüş yaşayan BNB dışında yeşil renkte. Her şey göz önüne alındığında, kripto para birimi bazılarının beklediği gibi neredeyse çökmedi.

Aşağıdaki tablo, hakim yeşil rengin de gösterdiği gibi piyasanın hızlı toparlanmasını vurguluyor. Uniswap (UNI), yeni bir yönetişim teklifinin sonucu olarak son günde yüzde 16,6 gibi muazzam bir kazanç elde etmeyi başardı.

Günün en iyi performansını sergileyen ise Pyth Network (PYTH) oldu. PYTH, yalnızca birkaç gün önce piyasaya sürülmesinin ardından yüzde 25,7 oranında artış gösterdi. Klaytn (KLAY) yüzde 17,4 artış gösterdi ve onu yüzde 13,8 artışla Uniswap (UNI) ve Radix (XRD) izledi.

Spektrumun diğer ucunda ise Synthetix (SNX) bulunuyor. SNX, yüzde 8,1 düşüşle bugünün fiyat açısından en kötü performans gösteren kripto para birimi oldu.

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 23 Kasım 2023

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 23 Kasım 2023 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar