Anasayfa Analiz Kripto Para Piyasasında Son Durum: 3 Kasım 2023

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 3 Kasım 2023

Analiz

Bitcoin (BTC) fiyatı 34.000 dolara gerilerken Solana (SOL) fiyatı bir gecede yüzde 11 düştü.

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 3 Kasım 2023
Hızlı İçerik

Kripto para piyasası son 24 saat içinde önemli miktarda değer kaybetti ve genel olarak yaşanan kayda değer kayıplar nedeniyle toplam değerinin yaklaşık yüzde 2'sini kaybetti.

Bitcoin (BTC) fiyatı gün içinde yaklaşık yüzde 3,2 düştü ancak hafta boyunca yükselişini sürdürüyor. Solana (SOL) fiyatının rallisi, yüzde 11 kayıpla işlem görmesi nedeniyle aniden kesintiye uğradı. 

Bitcoin 

Bitcoin (BTC) fiyatı, yaklaşık 18 aydır görmediği seviyelere ulaşarak 36.000 dolar seviyesini kazanma yolunda emin adımlarla ilerliyordu.

Ne yazık ki boğalar pozitif ivmeyi tamamen sürdüremediler ve fiyat şu anda işlem gördüğü yere, 34.000 doların biraz üzerine geri döndü. Bu, son 24 saatte yüzde 3,1'lik bir düşüşe işaret ediyor.

Analistlerin piyasanın geri kalanına göre payını ölçmek için kullandıkları metrik olan Bitcoin hâkimiyeti de gün içinde yaklaşık yüzde 0,3 düştü ve şu anda yüzde 50,7 seviyesinde bulunuyor. Bu, altcoinlerin dönem boyunca Bitcoin'den biraz daha iyi performans gösterdiğini gösteriyor.

Altcoinler

Piyasa değerine göre ilk 20 kripto para arasında en çok kayıp yaşayan ise şüphesiz Solana (SOL) oldu. SOL fiyatı son 24 saatte yüzde 11 düştü ve son birkaç günde elde edilen kazanımların çoğu silindi. Fiyat şu anda 40 doların altında işlem görüyor.

Diğer kripto para birimleri de düşüşte. Yeşil ticaret yapanlar bunu çok az yapıyorlar. Bununla birlikte ilk 100 arasında en çok kayıp yaşayan kripto para birimi yüzde 12,2 düşüşle Conflux (CFX) olurken, onu Render (RNDR) ve Solana (SOL) takip etti. Her ikisi de yaklaşık yüzde 11 düşüş yaşadı. 

Trust Wallet Token (TWT) ise piyasa duyarlılığına meydan okurken gün içinde yaklaşık yüzde 8,3 artış kaydetti.

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 3 Kasım 2023

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 3 Kasım 2023 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar