Anasayfa Analiz Kripto Para Piyasasında Son Durum: 30 Ekim 2023

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 30 Ekim 2023

Analiz

Bitcoin (BTC) fiyatı 35.000 doları zorlarken bu altcoin patlama yaptı.

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 30 Ekim 2023
Hızlı İçerik

Geçtiğimiz 24 saat içerisinde Bitcoin (BTC) fiyatının konsolidasyona uğradığı ve kritik direnç seviyesi olan 35.000 dolara biraz daha yaklaştığı görüldü. Fakat Axie Infinity (AXS) aynı dönemde yüzde 16 oranında büyük bir patlama yaşadığından bu, pek etkileyici bir hikâye olmadı.

Bitcoin 

Aşağıdaki grafikte görülebileceği gibi Bitcoin (BTC) fiyatı şu anda 35.000 dolarlık direnç seviyesine doğru ilerlemeye çalışıyor.

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 30 Ekim 2023

Analistlerin piyasanın geri kalanına göre BTC'nin payını ölçmek için kullandıkları metrik olan Bitcoin hâkimiyetinin son 24 saat içerisinde düşüşte olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu, altcoinlerin Bitcoin ile karşılaştırıldığında daha iyi bir performans gösterdiğini ortaya koyuyor. Bu, son birkaç haftadır pek görmediğimiz bir şey. Bitcoin fiyatının 35.000 dolar seviyesine ulaşıp ulaşamayacağını veya başka bir düzeltme olup olmayacağını görmek ilginç.

Altcoinler

Axie Infinity (AXS) şüphesiz son 24 saatte en iyi performansı sergileyen altcoin oldu ve yüzde 16'ya varan devasa kazançlar elde etti.

Fakat piyasa genel olarak yeşile boyanmış görünüyor. Altcoinlerin çoğu kazanç sağlamış durumda. Diğer en iyi performans gösterenler arasında yüzde 14 ile Gala (GALA) ve yüzde 8 ile Solana (SOL) yer alıyor. Tablonun diğer ucunda ise yüzde 3 düşüş yaşayan ve piyasanın yükselişinden yararlanamayan Stacks (STX) var.

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 30 Ekim 2023

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 30 Ekim 2023 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar