Anasayfa Analiz Kripto Para Piyasasında Son Durum: 31 Ekim 2023

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 31 Ekim 2023

Analiz

XRP fiyatı 0,6 dolar seviyesini hedeflerken Bitcoin (BTC) fiyatı ilerleme kaydedemiyor.

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 31 Ekim 2023
Hızlı İçerik

Bitcoin (BTC) fiyatı 35.000 dolar seviyesine doğru ilerlemeye çalışıyor ancak şu ana kadar ilerleyebilmiş değil. Kripto para piyasasının geri kalanı, bazı altcoinlerin diğerlerinden daha iyi performans göstermesiyle konsolidasyona devam edecek gibi görünüyor.

Bitcoin (BTC)

Bitcoin (BTC) fiyatı 34.000 doların üzerinde işlem görüyor ve görünüşe göre 35.000 doları zorluyor. Bugün fiyat 34.000 doların üzerinde kalıyor ancak hedeflenen direnç seviyesine ulaşamadı ve son 24 saatte yüzde 0,7 civarında kayıpla işlem görüyor.

Tasfiye verilerinin izlenmesi de ilginçtir. CoinGlass'a göre son 24 saatteki toplam tasfiyeler 100 milyon doların biraz altında. Bunların çoğu uzun pozisyonlardı ve toplamın yüzde 63'ünü oluşturuyordu. Bu da dönem boyunca ayıların daha baskın olduğunu gösteriyor.

Tasfiyelerin çoğunluğu her zaman olduğu gibi Binance'de gerçekleşti, ardından OKX ve Bybit geldi.

Altcoinler 

Aşağıdaki tablodan açıkça görülebileceği gibi altcoinlerin çoğu da son 24 saat boyunca karışık sinyaller alıyor. XRP, ilk 10'da yer alan ve en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden biri oldu. Gün boyunca yaklaşık yüzde 2,6 oranında artmayı başaran XRP fiyatı, 0,6 doları zorluyor. Fiyatın bu seviyeye ulaşıp ulaşamayacağını görmek ilginç.

Solana (SOL) gün içerisinde yüzde 4,3 artışla diğerlerinden daha iyi performans gösteriyor. Bitcoin (BTC) hâkimiyetinin bugün yüzde 51'in altına düştüğünü belirtmekte fayda var. Bu, yatırımcıların piyasanın geri kalanına göre Bitcoin'in payını ölçmek için kullandıkları bir metriktir. Bu metrikte yaşanan düşüş, altcoinlerin son 24 saat içerisinde Bitcoin'den daha iyi performans gösterdiğine işaret ediyor. 

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 31 Ekim 2023

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 31 Ekim 2023 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar