Anasayfa Analiz Kripto Para Piyasasında Son Durum: 6 Eylül 2023

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 6 Eylül 2023

Analiz

Bitcoin (BTC) fiyatı 26.000 dolar civarında dururken, piyasa yön arayışına girdi. İşte kripto para piyasasında güncel veriler...

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 6 Eylül 2023
Hızlı İçerik

Geçtiğimiz birkaç gün tamamen volatiliteden yoksun geçti ve piyasa inkar edilemez bir şekilde yön arıyor. İşlem hacmi de düşük seviyedeyken, çoğu kripto para birimi son 24 saattir tamamen sabit kaldı.

Bitcoin 

Aşağıdaki grafikte de açıkça görüldüğü üzere Bitcoin'de geçtiğimiz gün herhangi bir hareket yaşanmadığını söyleyebiliriz.

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 6 Eylül 2023

Bitcoin'in fiyatı, spot Bitcoin ETF'nin potansiyel onayına ilişkin iyimserlik dolayısıyla daha önce açıklanan tüm kazançları çoktan sildi. Ancak haberler ancak bu kadar işe yarayabilirdi ve şimdi duygular yeniden iç karartıcı olmaya başladı.

Fiyat 26.000 doların altında kaldı ve son 24 saat içinde boğalar, bunu değiştirmek için çok az şey yaptı. İşin iyi tarafı, ayılar adına da bir satış baskısının olmamasıdır. 

Altcoinler 

Altcoinlerin büyük çoğunluğu da son 24 saat boyunca herhangi bir işlem gerçekleştiremedi. Bu, aşağıda yer alan tabloda açıkça görülmektedir.

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 6 Eylül 2023

Gördüğünüz gibi renkli olmasına rağmen fiyat farklılıklarının çoğu yüzde 0 ila yüzde 0,5 aralığında. Bu da son dönemde piyasada volatilitenin az olduğunu gösteriyor.

Elbette böyle günlerde bile bazı istisnalar oluyor. Synthetix (SNX) son 24 saat içinde yüzde 11'lik büyük bir artış gördü ve onu yüzde 9'luk artışla Kaspa (KAS) izledi.

Mantle (MNT) ise yüzde 5'in üzerinde düşüşle bugünün en kötü performans göstereni gibi görünüyor.

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 6 Eylül 2023 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar