Anasayfa Analiz Kripto Para Piyasasında Son Durum: 8 Kasım 2023

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 8 Kasım 2023

Analiz

Bitcoin (BTC) fiyatı 36.000 dolardan ret yerken Toncoin (TON) fiyatı günlük olarak çift haneli artış gösterdi.

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 8 Kasım 2023
Hızlı İçerik

Birkaç gün yatay işlem yaptıktan ve hatta 35.000 doların altına düştükten sonra Bitcoin (BTC) fiyatı bugün erken saatlerde atağa geçti ancak 36.000 doların biraz altında durduruldu.

Ethereum (ETH), BNB ve XRP gibi bazı büyük altcoinler şu anda kırmızı renkteyken Solana (SOL), Cardano (ADA), Toncoin (TON), Chainlink (LINK) ve Polygon (MATIC) gibi diğerleri etkileyici kazançlar kaydetti.

Bitcoin 

Bitcoin (BTC) fiyatı, Cuma gecesi oldukça düştü. Ayılar, varlığı o hafta üçüncü kez 34.000 dolara düşürdü. Fakat boğalar hareketi durdurmayı başardı ve daha fazla düşüşe izin vermedi.

Bitcoin fiyatı hafta sonu geldiğinde bir miktar toparlanma gösterdi. Kripto para birimi sıçradı ve 35.000 doların kapısını çaldı.

Yeni hafta bazı düşüşlerle başladı ve Bitcoin fiyatı 34.500 dolara geriledi. Bugün erken saatlerde varlığın 1.000 doların üzerinde bir artışla yaklaşık 36.000 dolara ulaşmasıyla daha etkileyici bir yükseliş yaşandı. Fakat henüz bu seviyeyi geçemedi ve şu anda 35.000 doların biraz üzerinde bulunuyor.

Bitcoin'in piyasa değeri 690 milyar dolar seviyesinde kalırken altcoinler üzerindeki hâkimiyeti hafif bir darbe aldı ve şu anda yüzde 52'nin altında yer alıyor.

Altcoinler

Altcoin ortamı bugün iki tarafa ayrılmış durumda. Bir tarafta Ethereum (ETH), BNB, XRP, Dogecoin (DOGE), Polkadot (DOT), Litecoin (LTC), XRP ve BNB fiyatları günlük yüzde 2'ye varan düşüşlerle küçük kayıplar kaydetti.

Diğer tarafta Solana (SOL), Chainlink (LINK), Toncoin (TON) ve Polygon (MATIC) duruyor. SOL, LINK ve MATIC fiyatları yaklaşık yüzde 5 oranında artış gösterirken TON fiyatı yüzde 12 oranında hızla yükseldi. Sonuç olarak TON fiyatı şu anda 2,7 dolardan işlem görüyor.

1inch Network (1INCH), Gala (GALA), Flow (FLOW), Kaspa (KAS), Woo Network (WOO) ve diğerlerinden daha fazla kazanç geldiği açıkça görülüyor. Genel olarak kripto para piyasası son konumunu korudu ve hala 1,3 trilyon doların oldukça üzerinde duruyor.

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 8 Kasım 2023

Kripto Para Piyasasında Son Durum: 8 Kasım 2023 içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar