Kripto Para Haberleri

Kripto Para Piyasasının En’leri

Kripto para gündemini sizler için takip etmeye devam ediyoruz. Sürekli olarak değişen bir gündem söz konusu ve yetişmek gerçekten kolay olmuyor. Gelin hep birlikte en çok yükselen ve yine en çok düşen varlıklara ve değerlere göz atalım. Bu sayede sizler de yatırım yapmadan önce hangi kripto para birimi nasıl bir grafik sergilemiş sorusuna yanıt almış olacaksınız.

Yükselenler:

Venus: Günün en çok değer kazanan ve haftayı en karlı kapatan varlıklardan biri olarak karşımıza çıkıyor. %28’lik yükseliş ile birlikte bizler bu yazıyı yazarken 86.76 dolar seviyesinde olduğunu görebiliyoruz. Venus her ne kadar kıyıda köşede kalmış bir varlık olarak lanse edilse de bu yükseliş ile birlikte öyle zannediyoruz ki daha fazla yatırımcının dikkatini çekmeyi başaracaktır.

Pancake: Venus’ten hemen sonra Pancake Swap de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. %18’lik bir yükselişe imza attığını görebiliyoruz ve bu yükseliş sonrası fiyatı da 27.81 Dolar olarak belirlendi.

Horizen: Son olarak Horizen hakkında da bilgi verelim. %172lik bir yükselişe imza atarak 115.82 Dolar seviyesine ulaştı. Yine bu haftanın en çok dikkat çeken alt coinlerinden biri olduğunu hatırlatmak gerekiyor.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin Opsiyon Ticareti Bakkt'tan CME'ye Kayıyor

Düşenler:

Dogecoin: Listenin ilk sırasında hepimizin yakından tanıdığı ve takip ettiği bir para birimi var. %19’luk sert düşüş ile birlikte 0.03084 Dolar seviyesine geriledi. Dogeday ne yazık ki beklenen etkiyi göstermedi. Şimdilerde yatırımcılar kara kara düşünüyor.

Ontology: %7’lik bir düşüş ile birlikte 1.98 Dolar seviyelerine gerileyen Ontology de listenin ikinci sırasında yer alıyor. Bu sert düşüş ile birlikte yatırımcılarının canını bir hayli sıkmış olacaktır.

Neo: Listenin son sırasında Neo yer alıyor. %6’lık bir düşüş yaşayarak 101.91 dolar seviyelerine geriledi.

En çok düşenler ve en çok yükseliş kaydedenler başlığı altında sizlere kalabalık bir liste sunmak istedik. Bu listeyi detaylı bir şekilde inceleyerek yatırımlarınıza haftalık ya da günlük olarak yön verebilirsiniz. Piyasayı olabildiğince yakından takip etmeye gayret gösteriyor ve anlık bilgi aktarımına da hız kesmeden devam ediyoruz.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu