Kripto para sahipleri düşüşü bekliyor

1 Dakikada Okunabilir


Kripto paraların gün içerisinde yükselişinin ardından kripto para birimi sahiplerinin bir süredir bekledikleri düşüşün ne zaman olacağı hakkında bazı endişeler yaşandı. Yatırımcılar, binlerce dolarlık altcoinlerin değerinin düşüp, Bitcoin’in değerinin yükselebilecek olduğunu tahmin ederken bugün piyasada her iki tarafta yükseldi. Bitcoin fiyatının yükselmesinden kısa süre sonra altcoinlerin fiyatında da birbiri ardına artışlar oldu. Tüm bu olan bitenler yaşanırken, yatırımcılar piyasada hacim ve fiyat düşüşlerinin ne zaman dip seviyeye inebileceğini sordu.

Kripto para analistlerinin kesin yanıt vermediği bu sorular yatırımcıların tepkisini çekiyor. Birçok kripto para birimi sahibi yatırımcı fiyatların ne zaman düşecek olduğu hakkında henüz bilgi olmamasından ve tahmin edilen tarihlerin bile olmadığından şikayet ediyor.

Piyasadaki mevcut hacmin 249 milyar dolara yükselmesi ile kripto para yatırımcılarının endişesi tekrar bu seviyede yatırım yapıp çok büyük kripto para düşüşleri ile karşı karşıya kalmaktan geçiyor. Yatırımcılar bu konuda endişeleri olduğunu açıkça belirtiyor

Bitcoin fiyatının yükselmeye devam edebileceği ancak 10 bin dolar ve yakınında bir fiyatı görmesinden hemen önce büyük bir düzeltme görecek olduğu konusunda analistler açıklama yapıyor. Analistler, kripto para fiyatlarının düştükten sonra geri dönüşünün büyük ve güçlü olacağını düşünmekteler. Bitcoin değerinin düşmesinden sonra büyük oranda fiyatının artması tüm piyasada yatırımcıların tekrar büyük oranda kripto para yatırımı yapmalarında büyük etkisi olabilir. Ancak bunu bekleyerek değil, mevcut piyasadaki fiyatlara göre hareket etmek öneriliyor.

 


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
80
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
80
Şaşkın
Lol Lol
201
Lol
Harika Harika
80
Harika
Korkunç Korkunç
40
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!