Kripto Para Haberleri

Kripto Para Sermayesi ile Ev Satın Alan Yazılım Mühendisi ile Tanışın!

Sizi Terrance Leonard ile tanıştıracağız… 2019 yılında başlayan kripto para serüveni ile birlikte şimdilerde bir ev sahibi olmaya hazırlanıyor. Kendisi bir yazılım mühendisi ve hayalindeki evi satın almak için yatırım yapmaya karar verdiğinde olayın bu boyuta geleceğini o bile tahmin etmiyordu. Üstelik peşinat vermek yerine fon kanıtı olarak kripto para varlığını gösterdi ve bu sayede harika bir ev sahibi oldu.

Terrance, bu şekilde ev sahibi olan ilk kişi olabilir ve yakın gelecekte kripto para varlıklarının fon kanıtı olarak gösterilebilecek. Sizler de yakın zamanda kripto para varlıklarınız ile ev sahibi olabilecek ve hatta bunu resmiyete dökebileceksiniz.

Terrance, yazılım mühendisi olarak belli bir birikim yapmayı ve sonunda hayalini kurduğu evi satın almayı tercih etti ve bu hayaline de kısa süre içerisinde ulaşmış durumda. Aslında 2 yıllık bir yatırım planlamasından söz ediyoruz ve bu süre zarfında ev sahibi olmak gerçekten mükemmel bir olay.

Terrance Bir İlke İmza Attı

Kripto

Terrance Leonard, bir ilke imza atarak kripto para varlığını fon kanıtı olarak gösteren isim olarak tarihe geçmeyi başardı. Uzun süredir kendine bir ev satın almak isteyen ve bunun hayalini kuran yazılımcı kripto para varlığını fon kanıtı olarak gösterdi ve peşinat ödemesine gerek kalmadan bir ev sahibi oldu.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  WSJ, coin üretmekten vazgeçti

Bazılarınıza gerçek dışı bir haber gibi gelebilir ancak yakın gelecekte alış verişlerinizin büyük bir kısmını kripto paralar ile yapabileceksiniz ve daha da önemlisi varlıklarınızı kayıt altına alarak resmi belge ile de sunabileceksiniz. Hali hazırda birçok hükümet de bunun uğraşını veriyor ve bizler de gerçeğe dönüşeceğini düşünüyoruz.

Şu an için küçük çaplı alış verişlerinizi yapabiliyorsunuz ve ilerleyen yıllarda gayrimenkul alış verişlerinizi de yine bu varlıklar ile yapabilir hale geleceksiniz. Terrance bu konuda öncü isimlerden biri olabilir ve kripto paralar resmiyet kazandığı takdirde buna benzer haberleri daha sık duyuyor ve sizinle paylaşıyor olacağız.

İlgili İçerik: Kripto Para Yatırımında En Kârlı Seçenek Hangisi?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu