Kripto Para Haberleri

Kripto Para Ticaretini Öğrenmeniz için Gereken Sebepleri Listeledik

ABONE OL:

Kripto para ticareti yapmadan önce bilmeniz gereken bazı detaylar var. Bu detaylar aslında neden kripto para ticareti yapmanız gerektiğini de gözler önüne seriyor çünkü her iki tarafın lehine bir durum söz konusu. Dilerseniz daha faza vakit kaybetmeden bu detaylara hep birlikte göz atalım.

Süre ve Masraf

İşlem süreleri günden güne kısalıyor. Artık saniyeler içerisinde binlerce işlem yapma gibi bir unsur söz konusu. Ve daha da önemlisi komisyon dediğimiz şey artık yok denecek kadar az. İnanıyoruz ki daha fazla insan bu piyasadan hizmet almaya başladıkça komisyonlar düşürülecek ve daha geniş kitlelere hitap edilecektir.

İnsanlar yalnızca ticaret yapmak için değil, kripto varlık transferi ve ödemeler için de bu sistemi tercih ediyor. Güvenlik seviyesi üst düzey seviyede ve bunun yanı sıra daha az komisyon ödeme gibi bir avantaj durumu söz konusu.

 data-lazy-srcset=

Güvenlik

Müşteri gizliliği esastır. İki tarafın anlaşması kabul edilen ve onaylanmış işlem olarak karşılık bulur ve aslında üçüncü şahıs ya da kurumlara ihtiyaç duymadan işlemlerinizi yapabilirsiniz. Yüksek güvenlik seviyesi, ticaret unsurunu daha yapılabilir ve kolay hale getiriyor. Peki buna rağmen dolandırıcıların önüne neden geçilmiyor? Buradaki asıl sorun ticaret yapan kimselerin temkinli davranmıyor olmasıdır. Yani kullanılan sistem ya da işleyişte bir açık durumu söz konusu değil. Eğer bu tür bir açık söz konusu olsaydı zaten bu tür bir sistem hiçbir şekilde var olamazdı.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Quebec seçimlerden sonra ''madenciler kralı'' çıkarabilir

Kişiler Birbirini Tanır

 data-lazy-srcset=

Ticaret yapacağınız karşı tarafı tanıyor olacaksınız. Yani işlem yaptığınız anda döküm talep edebiliyorsunuz ve bu da karşı tarafın bilgilerinin ortaya çıkartılmasını kolay hale getiriyor. Döküm alabilir ve rapor hazırlatabilirsiniz. Dolandırıcılık unsurunu en aza indirgeyen en önemli hususlardan bir tanesi de kesinlikle budur.

Kripto para ticaretinin riskleri elbette var ancak tespit edilen güçlü bir açık yok ve temkinli davrandığınız takdirde bu süre zarfında herhangi bir sorun yaşamazsınız. Müşteri yorumlarına göz atarsanız eğer ne demek istediğimizi daha iyi anlıyor olacaksınız.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu