Kripto paralar ve internet arasındaki ilişki

1 Dakikada Okunabilir


1980’lerde, internet üç tip insan tarafından sıkça kullanılıyordu: hükümet yetkilileri, üniversite alimleri ve yetişkin eğlencesi arayan bireyler.

Sıradan arama görevlilerinin ve alimlerin uzak durmalarını engellemek için, yetişkin eğlence endüstrisinde sık sık sorunlar yaratan kimseler vardı.

Yetişkinler için eğlence sektörü yıllar içinde büyük bir büyüme gösterdi ve sayıları bazı internet siteleri 33 milyar kez ziyaret edildi. İnsanlar bu tür internet sitelerini çok sık kullandılar ve kullanmaya da devam edecekler. Birçok insan sevdiği internet sitelerini günde yüzlerce kez ziyaret edebilir. Bunların birçok farklı sebebi olabilir ve insanların yakın zamanda eğlence sektörünün siteleri başta olmak üzere diğer buna yakın sitelere ilgi göstermeye devam edecek olduğu tahmin ediliyor.

Kripto para birimleri ve internet arasındaki ilişki çok önemli. Milyonlarca insan kripto para sahibi olurken, bunun dünyanın en önemli teknolojisi olan internet sayesinde olduğunu unutuyor. Eğer bugün internet olmasaydı insanlar kripto paralar diye bir şeyden haberdar olmayacak ve kripto para diye bir şey olsa bile başkaları tarafından bu öğrenilemeyecekti.

Kripto paraların internet sayesinde ortaya çıktığını onlarca kez hatırlatmak gerekmiyor olsa da kripto paraların bugün internet olmasa bir hiç olacağı akıldan çıkmamalı. Zira internet olmadan kripto para birimleri kullanılsa bile amacı dışında kullanılan bir ürün bir yerde unutulacaktır. Kripto paralar internette en fazla aranan kelimeler arasında olsun veya olmasın her zaman için adları bilinecektir.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
40
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
40
Şaşkın
Lol Lol
161
Lol
Harika Harika
40
Harika
Korkunç Korkunç
403
Korkunç
Yusuf Varsal
Pek fazla bilinmese de Bitcoin kadar önemli olan Blockchain Technology ile ilgili olarak araştırmalar yapıyorum. 27 yaşındayım ve Ankara'da yaşıyorum.
error: Kopyalama Engellendi!