Kripto Para Haberleri

Kripto paralara uygulanacak olası yaptırım fiyatları yerle bir edebilir

Kripto para birimlerinin olası bir yaptırım uygulanması durumunda çok büyük sorunlar yaşanabilecek olduğu ve bu konuda kripto para birimi yaptırımlarına sektörden kimsenin en ufak bir yanıt vermesinin mümkün olamayacak olduğu bilinen bir gerçek. Artık bir gerçek olmanın ötesinde ABD’nin yaptırımlarına büyük ekonomiler bile karşı koyamazken ABD ve AB’nin kripto para yaptırımlarının uygulanması yatırımcıların paralarının bir dakika içerisinde bile binlerce dolar değer kaybı ile sonuçlanmasına sebep olabilir. Yatırımcılar beklemedikleri kadar sorunlar yaşayabilir ve kripto paralar beklenmedik bir zamanda binlerce milyonlarca yatırımcının çekilmesi sonrasında değer kaybına uğrama riski taşıyabilir.

Kripto para sahipleri açısından bakıldığında böylesi bir yaptırım kısa süre içerisinde uygulanması mümkün olan ancak beklenmeyen bir yaptırım olsa da dünyada her an savaşların başlayabilecek olması ve her an nükleer bombaların ateşlenebilecek ve tek bir başkanlık kararnamesiyle ekonomilerin yıkılabilecek kadar zayıf olmasından dolayı her şey birkaç dakika içerisinde pek olası olmasa bile mümkündür.

Kripto paralara karşı herhangi bir devlet tarafından uygulanacak olan olası bir yaptırımda beklenmedik sorunlar ortaya çıkacak ve yatırımcılar istemedikleri bir piyasa düşüşü ile karşılaşacaklar. Bunun da çözümü yine kripto para birimi sahiplerinin her an her şeye karşı yatırımlarını sadece kayıp zamanında üzülmeyecekleri ve hayatlarına direkt etki etmeyecek seviyede yapmalarından geçiyor.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Winklevoss İkizleri açıklama yaptı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu