Kripto Para Haberleri

Kripto Paraları Gelecek 30 Günde Ne Bekliyor?

Kripto paraları gelecek 30 günde bekleyen sürecin ne olduğu sorulurken, yatırımcı kimselerin 30 gün içerisinde 8.000 doları görüp göremeyecek oldukları hala daha tartışma konusu olarak kayıtlara geçiyor. Yatırımcılar, gelecek 30 gün içerisinde 8 hatta 10 bin doları görebilecek olduklarını düşünürken, analistler ise bunun 30 günde olabilecek bir yükseliş olacağını ama kesinlik kazanmasının mümkün olmadığından bahsediyorlar.

Bazı analistlere göre gelecek bir aylık sürede Bitcoin pek fazla artış yaşamayacağı gibi pek fazla düşüş yaşaması da muhtemel olmayan bir beklenti konumunda. Yatırımcı sayısında olan artışlar, BTC’nin yükselmesi ile oluşan piyasa durumunun etkilerinin bir süre daha fiyat dengesini korumada etkin olması bekleniyor.

Memnuniyet Mevcut

Bu hali ile Bitcoin’den memnun olan yatırımcıların sayısı fazla. Olası beklenmedik düşüşlerde ise yatırımcıların bir hayli umutsuz, bir hayli gelecek beklentisi düşük olabiliyorlar. Bu durumun arkasında yatan asıl nedenler ise kripto paraların düşmesi durumunda tekrar ne zaman yükselecek olduğuna dair doğru bir tahmin ve kesinlik kazanmış bir iddia olmamasından ötürü kaynaklanıyor.

  • Bitcoin sahiplerinin sürekli kar etme durumu olmadığı üzere, sürekli zarar etme durumu da olmuyor.
  • Ethereum, Bitcoin Cash benzeri kripto paralarda Google aramalarında fiyat bilgisi verilecek kripto paralardan bazıları…
İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Hong Kong karıştı, Bitcoin fiyatı yine arttı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu