Kripto paraların 7 günü nasıl geçti?

1 Dakikada Okunabilir


Kripto para yatırımcılarına sorsak 7 gününüz nasıl geçti? Diye verecek oldukları yanıt eğer ki bu dönemde kazanç elde ettiler ise çok iyi olacaktır. Eğer yeni kripto para yatırımı yaptılar ve yüksek rakamlı fiyatlardan kripto para birimi satın aldılarda bu durumda verecek oldukları yanıt endişeli ve heyecanlı olacaktır.

Kripto para yatırımcılarının kısa zaman içerisinde böylesine büyük yatırım kazançları elde etmeleri kripto para piyasası açısından çok önemliydi.

Yatırımcıların yakın zamanda büyük oranlarda değer artışı görmeleri ve büyük oranda kripto para yatırımlarından değer kazanmaları ile Bitcoin fiyatının bugün 7.000 doları geçmesinden sonra piyasada yükseliş beklentileride buna paralel normal olarak artış eğilimi gösterdi.

Bitcoin fiyatındaki artış ise kripto para birimlerinin son 7 gününün çok iyi geçmesine sebep olan bir gelişmeydi.

Kripto para yatırımcılarının en dikkat ettikleri koin olarak bilinen kripto para Bitcoin’dir. Litecoin, BNB veya farklı kripto para birimlerinden birisine sahip olsun veya olmasın herkes piyasada kendi sahip olduğu kripto para biriminden daha çok Bitcoin fiyatı ve Bitcoin piyasa hacmini takip eder. Bunun birçok nedeni olsa da en önemlisi kripto paraların en büyüğü olan ve kripto para piyasasını yöneten kripto paranın Bitcoin olmasıdır.

Bitcoin dolayısı ile son 7 günü iyi geçen kripto para birimi sahiplerinin, daha fazla ilgi göstererek kripto para yatırımlarını artırdıkları ve artırmaya devam edecek oldukları biliniyor.


İçeriğe Nasıl Tepki Verdiniz?

Kızgın Kızgın
40
Kızgın
Şaşkın Şaşkın
40
Şaşkın
Lol Lol
161
Lol
Harika Harika
40
Harika
Korkunç Korkunç
403
Korkunç
Uğur Acar
28 yaşındayım, 6 senedir gazetecilik yapıyorum ve kripto para yatırımcısı olmamdan ötürü Bitcoin haberleri konusunda yazılarımı okuyucular ile buluşturuyorum. İngilizce biliyorum ve sürekli fotoğraf çekmek hobilerimden sadece bazıları.
error: Kopyalama Engellendi!