Anasayfa Sektörel Kripto Saklama Şirketine Dubai'den Onay Geldi: Tam Lisans Aldı!

Kripto Saklama Şirketine Dubai'den Onay Geldi: Tam Lisans Aldı!

Sektörel

Hong Kong merkezli kripto saklama şirketi Hex Trust, kurumsal hizmetler için Dubai'de tam faaliyet lisansı aldı.

Kripto Saklama Şirketine Dubai'den Onay Geldi: Tam Lisans Aldı!

Kurumsal düzeyde kripto saklama hizmeti veren Hex Trust, Dubai'nin Sanal Varlıklar Düzenleme Kurumu'ndan (VARA) başarılı bir şekilde tam faaliyet lisansı aldığını duyurdu.

Bu işletme lisansı, VARA'nın kripto hizmet sağlayıcıları için bu yılın başlarında oluşturduğu düzenleyici çerçeve kapsamındaki nihai onayı temsil ediyor.

Haziran 2022'de Dubai ofisini kuran Hex Trust, daha önce Şubat ayında minimum uygulanabilir ürünü (MVP) için operasyonel bir lisans almıştı. Yeni gelişme, VARA'nın kapsamlı lisanslama sürecindeki son adımı işaret ediyor.

Hex Trust, Kurumsal Müşterilere Hizmet Verecek

Kripto Saklama Şirketine Dubai'den Onay Geldi: Tam Lisans Aldı!

Bu onayla birlikte kripto saklama şirketi, artık Dubai'deki kurumsal müşterilere ve sofistike yatırımcılara kripto saklama hizmetleri sunmaya devam edebilecek.

Hex Trust'ın MENA Bölge Direktörü Filippo Buzzi, şirketin Orta Doğu'daki varlığını genişletme konusundaki kararlılığını dile getirdi. Buzzi; ilerici düzenlemelere, destekleyici hükümetlere ve gelişen bir kripto ekosistemine atıfta bulunarak bölgedeki dijital varlık büyümesi için muazzam potansiyeli vurguladı.

Kripto saklama şirketi, Fransa'nın finansal piyasalar düzenleyicisine kayıt için onay aldı ve şirketin saklama, alım, satım ve ticaret dâhil olmak üzere bir dizi dijital varlık hizmeti sunmasına izin verdi. Bu hamle, kripto saklama şirketinin Avrupa pazarına stratejik genişlemesini işaret ediyor.

Hex Trust Kurucu Ortağı ve CEO'su Alessio Quaglini, şunları söyledi:

Hex Trust'ın uyum ve düzenlemelere bağlılığı her zaman bir öncelik olmuştur. Bu odaklanma, Dubai'de tam bir işletme lisansı almamızı sağladı. Hex Trust, bunu elde eden az sayıdaki şirketten biri.

Kaynak: Cryptonews

Kripto Saklama Şirketine Dubai'den Onay Geldi: Tam Lisans Aldı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan
BitTorrent (BTT) Nedir, Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik