Anasayfa Sektörel Kripto Şirketi, Saklama Hizmetini Genişletti: 6 Yeni Coin Eklendi!

Kripto Şirketi, Saklama Hizmetini Genişletti: 6 Yeni Coin Eklendi!

Sektörel

Kripto şirketi Bakkt, odağını tekrar kripto saklama alanına çevirdi ve altı yeni kripto para birimi için destek ekledi.

Kripto Şirketi, Saklama Hizmetini Genişletti: 6 Yeni Coin Eklendi!

Bakkt Holdings, birincil işi olarak dijital varlık saklama konusuna yeniden odaklanıyor. Söz konusu şirket, Bitcoin ve Ethereum'a ek olarak altı yeni coin için destek eklediğini duyurdu.

Bakkt, Bakkt Custody platformunu resmî olarak yeniden başlatarak çeşitli geliştirmeler sundu ve desteklenen tokenleri toplam sekize çıkardı. Yeniden lansman, saklama platformunu Bakkt Trading'de mevcut olanlarla uyumlu hale getiren altı yeni tokenin eklenmesini içeriyor. Desteklenen tokenler arasında artık Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ethereum Classic, Litecoin, Dogecoin, USD Coin ve Shiba Inu yer alıyor.

Yeniden tasarlanan Bakkt Custody platformu, müşterilere uygulama içinde güvenlik süreçlerini yapılandırma esnekliği sağlayan ayrılmış zincir üstü cüzdan adresleri de dâhil olmak üzere gelişmiş özellikler içeriyor. Geliştirmeler, ayrıca gelişmiş raporlama özelliklerini de içeriyor.

New York Finansal Hizmetler Departmanı (NYDFS) onaylı bir saklama kuruluşu olan Bakkt Trust Company LLC altında işletilen Bakkt Custody, kurumsal düzeyde güvenliği ve güvenilirliği vurguluyor. Platform, kriptografik anahtarların korunmasını sağlamak için soğuk depolama ve çoklu imza teknolojisi gibi teknikler kullanarak titiz güvenlik önlemlerine uyuyor.

Platform; dijital varlıkları korumak için sigortalanır, bağımsız üçüncü taraf testlerine tabi tutulur ve sağlam güvenlik ve uyumluluk politikalarında özetlenen kapsamlı güvenlik kontrolleri ve operasyonel kontroller ile yönetilir.

Kripto Şirketi, Saklama Hizmetini Genişletti: 6 Yeni Coin Eklendi!

Gavin Michael: Bakkt, Kurumsal Standartlara Bağlıdır!

Bakkt Başkanı ve CEO'su Gavin Michael, platformun nitelikli kripto saklama taahhüdünün altını çizerek, Bakkt Custody platformunun fonları asla birbirine karıştırmayarak ve müşteri güvenliğine öncelik vererek kurumsal standartlara bağlı kaldığını vurguladı. 

Michael, bu varlıkların eklenmesinin platformlar arasında sorunsuz geçişler arayan müşterilere hitap ettiğini ve Bakkt'ın hizmetlerini güvenli ve düzenlemelere uygun bir şekilde genişletme konusundaki kararlılığını yeniden teyit ettiğini belirtti.

Yeni token özelliklerinin Aralık 2023'te platforma entegre edilmesi ve 2024'ün başlarında Bakkt'ın saklama hizmetlerine daha fazla coin eklenmesi planlanıyor.

Kaynak: Cryptonews

Kripto Şirketi, Saklama Hizmetini Genişletti: 6 Yeni Coin Eklendi! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Kripto Para Grafik Okuma Rehberi
Rehber Banu Fırıncılar
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar