Anasayfa Altcoin Kritik Gelişme: Dev Borsa, 30'dan Fazla İşlem Çiftini Delist Ediyor

Kritik Gelişme: Dev Borsa, 30'dan Fazla İşlem Çiftini Delist Ediyor

Altcoin

Kripto para borsası OKX, uyumsuzluk nedeniyle 30'un üstünde işlem çiftini delist edecek.

Flaş Gelişme: Dev Borsa, 30'dan Fazla İşlem Çiftini Delist Ediyor!

Kripto para borsası OKX, listeleme kriterlerini karşılayamayan 30'dan fazla işlem çiftinin delist edileceğini duyurdu. OKX, artık listeleme standartlarını karşılamayan çeşitli işlem çiftlerini delist etme planlarını açıkladı. Bu hamle, OKX'in güçlü bir ticaret ortamı sağlamak için devam eden çabalarının bir parçası.

Hangi İşlem Çiftleri Delist Edildi?

OKX tarafından delist edilecek işlem çiftleri şu şekildedir: HEGIC-USDT, MDA-USDT, API3-ETH, API3-USDC, AVAX-ETH, BAT-BTC, BAT-USDC, DGB-BTC, EGLD-BTC, ENS-BTC; ETC-ETH, ETC-OKB, ETHW-BTC, FLOW-BTC, GLMR-USDC, KSM-BTC, LRC-BTC, LUNA-BTC, LUNC-BTC, OM-ETH, OMG-BTC; RVN-BTC, SNX-ETH, USTC-USDC, WAVES-BTC, XEM-BTC, XEM-USDC, XTZ-BTC, YFI-BTC, ZEC-ETH, ZIL-BTC, ZRX-BTC

OKX, yatırımcıların bu çiftlere bağlı mevcut emirlerini, sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmesini önlemek amacıyla delist tarihlerinden önce iptal etmelerini önerir; bu işlemin gerçekleşmesi bir ila üç iş günü sürebilir.

Bu delist işlemi, 21-25 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek. Delist işlemine bir katman daha ekleyen platform, HEGIC ve MDA için token yatırma işlemlerini 12 Eylül 2023 tarihinde saat 8:00 itibariyle askıya aldı. Platformdan çıkarılmanın ardından bu varlıklar, "İşlem Yapılamaz Varlıklar" olarak adlandırılan bir kategoriye aktarılacak.

Flaş Gelişme: Dev Borsa, 30'dan Fazla İşlem Çiftini Delist Ediyor!

Borsa, yüksek kaliteli bir ticaret ortamı sağlama taahhüdünü vurgulamaktadır. Kullanıcı geri bildirimleri ve dâhili Token Delist Etme/Gizleme Kılavuzunun rehberliğinde borsa, listelenen tüm işlem çiftlerinin performansını ve uygunluğunu sürekli olarak gözden geçirecek.

Bu ayın başlarında OKX, Hong Kong'da yasal olarak faaliyet göstermek için yakında bir VASP lisans başvurusunda bulunacağını ve potansiyel olarak bir yıl içinde yaklaşık 200.000 perakende kullanıcıyı çekeceğini duyurdu.

Kripto Para Endüstrisi Genelinde Düzenleyici Hamleler

Bu girişim sadece OKX'e özgü değil. Geçtiğimiz ay Binance Futures, Cardano ve Polygon için sürekli sözleşmeleri delist etme niyetini açıkladı. Binance, ayrıca kısa süre önce PEPE'yi Esnek Kredi platformunda ödünç alınabilir bir varlık olarak kaldırdı ve XMR dâhil olmak üzere birkaç gizlilik tabanlı coini delist edeceğini duyurdu.

Coinbase de düzenleyici rehberliği takip etmek için önlemler alıyor. Platform, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu'nun (SEC) stablecoin'lere ilişkin tutumunu onaylamasının ardından kısa süre önce USDC'nin faiz oranını artırdı.

Kritik Gelişme: Dev Borsa, 30'dan Fazla İşlem Çiftini Delist Ediyor içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
Yürüdükçe Kazandıran Sweatcoin Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Exen Coin (EXEN) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Trust Wallet Token (TWT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Burak Atik
Major Coin Nedir? Major Coin Listesi
Rehber Banu Fırıncılar
En İyi ve Güvenilir Kripto Para Borsası Hangisi?
Rehber Hüseyin Özlan