Anasayfa Sektörel Kritik Gelişme: Ünlü Kripto Platformu Faaliyetlerine Son Veriyor!

Kritik Gelişme: Ünlü Kripto Platformu Faaliyetlerine Son Veriyor!

Sektörel

Dev kripto para platformu Superdao, faaliyetlerini durdurduğunu ve yatırımcı fonlarına iade edeceğini bildirdi.

Kritik Gelişme: Ünlü Kripto Platformu Faaliyetlerine Son Veriyor!

Superdao, kripto para ekosisteminin yeni nesil internet olma yönündeki "ilk hedefinden çok daha küçük hale geldiğini" söyleyerek faaliyetlerini durdurdu.

Kurucu; Superdao'nun, halihazırda endekslenmiş 300 milyon cüzdanla 2.000'den fazla DAO'nun piyasaya sürülmesine yardımcı olduğunu belirtti.

Crunchbase profiline göre; Superdao, piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra Ekim 2021'de 1 milyon dolar ve 26 Ocak 2022'de 10,5 milyon dolar topladı.

Kritik Gelişme: Ünlü Kripto Platformu Faaliyetlerine Son Veriyor!

Kalan Fonlar Yatırımcılara İade Edilecek

Şirket, miktarını açıklamamakla birlikte kalan fonların yatırımcılara iade edileceğini belirtti. Superdao kurucusu Yury Lifshits, konu ile ilgili olarak şu ifadeleri kullandı:

Bu görüşü göz önünde bulundurarak, kalan önemli miktarda fonu yatırımcılara iade etmeye ve faaliyetleri sonlandırmaya karar verdik. Hem ekibin hem de sermayenin başka yerlerde daha büyük sonuçlar yaratabileceğine inanıyoruz.

Mektupta projelerin birçoğunun kısa ömürlü olduğuna dikkat çekilerek sektör ve piyasa sorunlarına değinilirken, Superdao çalışanları yine de yedi yeni şirket kurmayı başardı.

Superdao kurucusu, aynı zamanda şirketin sektörde aldığı derslere ilişkin daha fazla bilgiyi yakında paylaşacağını da sözlerine ekledi.

DAO
Kritik Gelişme: Ünlü Kripto Platformu Faaliyetlerine Son Veriyor! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)
GateToken (GT) Nedir? Nasıl Alınır?
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto Dünyasının Maymun Hükümdarı: ApeCoin (APE) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Hayal Dünyanızı Gerçeğe Dönüştüren Wilder World Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
Kripto Ticaretinin Kralı: Merkezi Olmayan Borsalar (DEX) Nedir?
Rehber Banu Fırıncılar
The Sandbox vs Decentraland: Metaverse Piyasasının Dev İkilisi!
Rehber Banu Fırıncılar
Rehber Dilara Avcıoğlu