Anasayfa Altcoin Kritik Karar Verildi: Bu Altcoin Bir Günde Çift Haneli Fırladı!

Kritik Karar Verildi: Bu Altcoin Bir Günde Çift Haneli Fırladı!

Altcoin

BONE fiyatı; projenin geliştiricisinin, tokenin dağıtıcı sözleşmesini feshetme kararının ardından son 24 saat içerisinde yaklaşık yüzde 10 arttı.

Kritik Karar Verildi: Bu Altcoin Bir Günde Çift Haneli Fırladı!

Bone ShibaSwap (BONE) fiyatı, proje geliştiricilerinin tokenin dağıtıcı sözleşmesini tamamen feshettiklerini açıklamalarının ardından duyarlılığın iyileşmesiyle son 24 saat içerisinde neredeyse yüzde 10 arttı.

Bir sözleşmeden feragat etmek; bir kripto para projesinin geliştiricilerinin, projenin kontrolünden vazgeçtikleri ve artık projede değişiklik yapamayacakları ya da sözleşmeyi güncelleyemeyecekleri anlamına geliyor. Bu hamle, her zaman yatırımcılar arasında güven ve itimadı artırıyor. 

Bu, BONE için olumlu bir adımdır çünkü coin sahiplerine, geliştiricilerin "projeyi merkeziyetsizleştirmeye ve kontrolü topluluğun ellerine bırakmaya" kararlı olduklarını göstermektedir.

Spot Yatırımcılar Arasında Alım Baskısı Artıyor

CoinMarketCap verilerine göre; BONE fiyatı, yazının hazırlandığı sırada 0,8919 dolardan işlem görüyor. Piyasa aktivitesinin 12 saatlik bir grafik üzerinde değerlendirilmesi, spot yatırımcıların BONE'u giderek daha fazla biriktirdiğini ve aşırı alım seviyelerine ittiğini ortaya koyuyor.

Kritik Karar Verildi: Bu Altcoin Bir Günde Çift Haneli Fırladı!

BONE fiyatı, yazının hazırlandığı sırada Bollinger Bantları (BB) göstergesinin üst bandının üzerinde işlem görüyor. Bir varlığın fiyatı bu şekilde yükseldiğinde bu; fiyatın, hareketli ortalamasının önemli ölçüde üzerinde yüksek bir seviyede işlem gördüğünü gösteriyor. Bir düzeltmenin tipik olarak bu gibi yüksek fiyatları takip ettiğine dikkat etmek önemlidir. 

Diğer önemli ivme göstergeleri, kendi merkez çizgilerinin üzerinde ve yükseliş trendlerinde konumlandırılmıştır. BONE'un Göreceli Güç Endeksi (RSI) 58,79 iken, Para Akışı Endeksi (MFI) 69,48'de yer aldı.

Ayrıca, bir piyasa trendinin gücünü ölçen Aroon Göstergesi şu anda yüzde 100'dür. Aroon Up çizgisi 100'e yakın olduğunda, yükseliş trendinin güçlü olduğunu gösterir.

BONE'un 46,17'lik Ortalama Yön Endeksi (ADX), günlük yatırımcılar arasında yükseliş trendinin gücünü doğruluyor. Tipik olarak bir varlığın ADX'i 25'ten fazla olduğunda, piyasanın güçlü bir trend izlediğini gösterir.

11,49'daki Negatif Yön Göstergesinin (kırmızı) üzerinde yer alan 30,22'deki Pozitif Yön Göstergesi (yeşil), alıcıların gücünün satıcıları geride bıraktığını doğruluyor.

Kritik Karar Verildi: Bu Altcoin Bir Günde Çift Haneli Fırladı!

Kaynak: AMBCrypto

Kritik Karar Verildi: Bu Altcoin Bir Günde Çift Haneli Fırladı! içeriğimizle alakalı tüm SORULARINIZI aşağıda yer alan yorum alanından bizlere iletebilirsiniz. Alanında uzman analistlerimiz ve editörlerimiz, sizlerin sorularını cevaplayacaktır.
Yorumlar(0)