Kripto Para Haberleri

Kripto Para Borsası KuCoin İşletmeler İçin Borsa Dışı Ticaret Masası Açtı

Singapur merkezli kripto para borsası KuCoin, yeni bir borsa dışı ticaret (OTC) masası için kripto paralara odaklanan bir blockchain protokol katmanı DigitalBits ile ortaklık kurdu.

KuCoin’in Kurumsal Para Birimi Masası (ECD), kripto paraların edinilmesi için çözümler sunarak blockchain teknolojisine ve merkezi olmayan finansa (DeFi) girmek isteyen şirketlere göre uyarlandı.

Yeni ortaklık ile KuCoin, işletmeler için süreci basitleştirmeyi amaçlıyor ve ayrıca cüzdan kimlik doğrulamaları, işlem ücretleri ve staking gibi işlemlere daha büyük miktarlarda para yatırmalarına izin veriyor.

KuCoin:

“Kripto para alımı ve likiditesine yönelik belirlenmiş bir hizmet, şirketlerin büyük miktarda kripto para almaları ve kullanmaları için deneyimli tüccarlar kullanmak zorunda kalmadan kolayca blockchain tabanlı çözümlere girmelerine izin verecektir.”

DigitalBits operasyon başkan yardımcısı Michael Luckhoo:

“DigitalBits belirli iş fonksiyonlarında gerekli olan tokenlerin sağlanması için aracı görevi görecek. Bir ekosistem iş ortağından yararlanmak, işletmelerinin bu hizmeti ayrı ayrı olarak elde etmek yerine birden fazla token hizmeti almasına yardımcı olur.”

KuCoin, 2018’in sonlarında risk sermayesi şirketleri IDG Capital, Matrix Partners ve Neo Global Capital tarafından desteklenen fonlama etkinliğinde 20 milyon dolar topladı ve halka açık verilere göre borsanın günlük ticaret hacmi 33,5 milyon dolardan fazla.

Kripto paraların kullanımına olan talebin ödüller gibi alanlarda arttığını belirten KuCoin, yeni hizmetinin firmaların büyük miktarlarda durağan koinler alması veya diğer kripto paraları piyasaya sürmeye çalışırken karşılaştıkları zorlukları azaltacağını söyledi.

Michael Luckhoo:

“Tüketiciler ticaret veya borsa hesapları aracılığıyla diğer tokenlere nasıl erişeceklerini bilmek zorunda değil, bunun yerine marka veya sadakat puan sistemi ile sorunsuz bir etkileşime sahip olabilirler.”

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu