Coin Fiyatı

KuCoin Token (KCS) Fiyatı ve Grafiği – 1 KCS Kaç TL Kaç Dolar?

KuCoin Token (KCS) Nedir?

KuCoin Token (KCS), kripto para borsası KuCoin’in yerel tokenidir. KuCoin Token (KCS) yatırımcıların borsadan değer elde etmelerini sağlayan bir kâr paylaşım tokenidir. KuCoin Token (KCS) Ethereum ağında bulunan bir ERC-20 tokenidir ve çoğu Ethereum cüzdanı tarafından destekleniyor.

KuCoin Token (KCS) Hangi Borsalarda Bulunur?

KuCoin Token (KCS) sadece KuCoin borsasında işlem görmektedir. Borsanın kendi tokeni olduğu için KCS diğer borsalarda alınıp satılamaz. KuCoin Token (KCS) USDT, ETH, BTC, XRP, BNB, NEO, VET, LTC ve bazı diğer kripto paralar karşısında işlem görmektedir.

Son Dakika KuCoin Token (KCS) Fiyatı 2021

Son dakika KuCoin Token (KCS) fiyatı: KuCoin Token (KCS) şu anda dolardan işlem görüyor. Ayrıca KuCoin Token (KCS) güncel olarak Türk lirasından işlem görüyor. Yine de KuCoin borsasında KCS/TRY çifti yoktur.

KuCoin Token

KuCoin Token (KCS) Piyasa Değeri

KuCoin Token (KCS) piyasa değeri şu anda dolardadır. Böylece KuCoin Token (KCS) kripto para piyasasındaki en büyük 98. kripto para birimidir.

KuCoin Token (KCS) çıktığında ilk arzı 200 milyon olarak belirlenmiştir. KuCoin ve KCS ekibi KCS’yi piyasadan geri alıyor ve her üç ayda bir yakıyor. Yakılacak KCS miktarı; KuCoin borsasının üç aylık işlem hacmine bağlıdır. Dolayısıyla dolaşımdaki KCS arzı sürekli olarak azalıyor ve sonunda 100 milyona düşecek ve burada duracak.

KuCoin Token (KCS) Hacmi

KuCoin Token (KCS) hacmi: KuCoin Token (KCS) dolardadır. Tüm KuCoin Token (KCS) hacmi KuCoin borsasındadır. En yüksek hacimli KuCoin Token (KCS) çifti ise KCS/USDT’dir ve güncel hacmin %75’ini oluşturmaktadır.

KuCoin Token (KCS) Grafiği

KuCoin Token (KCS) grafiği aşağıdaki gibidir. Bu grafik KCS/USDT grafiğidir ve istediğiniz zaman KuCoin Token (KCS) fiyatını kontrol etmek için ziyaret edebilirsiniz.

KuCoin Token (KCS) grafiğine bakacak olursak; KCS fiyatı son aylarda başarılı bir yükseliş yapmış olup şu anda düşüş trendine girmiştir. Son 2 aydır KuCoin Token (KCS) fiyatı toparlanmaya çalışıyor. Ayrıca KuCoin Token (KCS) ilk çıktığı tarihe yakın ATH seviyesinin üzerine bu yıl çıkamamıştır.

KuCoin Token (KCS) Alınır mı?

KuCoin Token (KCS) almak KuCoin borsa kullanıcıları için faydalı olabilir. Ayrıca KuCoin Token (KCS) yakımı yapıldığı için KCS uzun vadeli olarak da geleceği parlak koinlerden biridir. Buna ek olarak KuCoin borsasının ve KuCoin Token (KCS) tokeninin geleceği parlaktır ve uzmanlar tarafından KCS başarılı bir yatırım olarak düşünülmektedir.

İlginizi Çekebilir: Shiba Coin Geleceği 2021 – SHİB Coin Alınır mı?

KuCoin Token (KCS) Madenciliği

KuCoin Token (KCS) madenciliği yapılamaz. Peki, KuCoin Token (KCS) nasıl güvenli hale getiriliyor? KuCoin, KCS sistemi içindeki kullanıcı verilerinin ve veri aktarımlarının diğer kullanıcılardan gizlenmesini sağlayan standart şifreleme protokolünü kullanıyor. Aynı anda birden fazla işlemi barındırabilen ve her işlem boyunca sistem kararlılığı sağlayan çok kümeli ve çok katmanlı bir mimari sistemine sahip. Böylece KuCoin Token (KCS) tokeninin güvenliği sağlanıyor.

KuCoin Token (KCS) Yorumları

Şu anda KCS koini sadece KuCoin satmakta. KuCoin rakipleri Binance’ın kendi koini olan BNB’yi 2018’den beri satıyor ve yakın zamanda da Binance ve FTX KCS’yi satışa koyacağa benziyor. Tabi böyle bir anlaşma olduğu an fiyat tek basamaklardan 2 ve devamında 3 basamaklara çıkacaktır. Aynı zamanda KuCoin’e üye olduktan sonra KCS koin bulundurup vadeli işlem özelliği ile her gün hesabınızdaki KCS oranına göre KCS koin kazanabilmektesiniz.

KuCoin artık KCS’yi Binance gibi kendi Ethereum tabanlı blockchain’inin ana tokeni haline getirdi. Gelecekte muhtemelen bsc ağı gibi popülerleşme ihtimali mevcut. Binance’ın şu anda uyguladığı coin burn etkinliğini KuCoin de yapıyor ve arz miktarı gelecekte 100 milyon ile sınırlayacaklar.

KuCoin Binance ile aynı tarihlerde kurulmuş bir borsadır. Mobil uygulaması olsun, auto trading bot olsun Binance’dan daha işlevsel geliyor bana. Aynı zamanda pek çok yeni koin/token da alınıp satılabiliyor. Bu faktörlerin ışığında KuCoin token’in geleceği parlak diye düşünmekteyim.

KuCoin Token (KCS) Geleceği 2021

KuCoin Token (KCS) geleceği parlaktır. KuCoin borsası hala KuCoin Token (KCS) üzerinde çalışmaktadır. Eninde sonunda borsa KuCoin Token (KCS) için merkezi olmayan ticaret çözümünü yayına alacak ve böylece KCS gelecekte KuCoin’in merkezi olmayan finansal hizmetlerinin yerel para birimi ve KuCoin topluluğunun yönetim tokeni olacak.

KuCoin Token (KCS) Güvenilir midir?

KuCoin Token (KCS) güvenilir bir kripto paradır. KuCoin Token (KCS) arkasında köklü kripto para borsalarından biri olan KuCoin yer alıyor. Ayrıca KuCoin Token (KCS) hala geliştirilmektedir ve yukarıda bahsettiğimiz gibi geleceği parlak bir tokendir.

KuCoin Token (KCS) Nereden Satın Alabiliriz?

KuCoin Token (KCS) şu anda sadece KuCoin borsasında alınabiliyor. KuCoin Token (KCS) satın almak için en güvenilir borsa KuCoin’dir. KuCoin Token (KCS) bu borsada 34 farklı işlem çiftine sahip.

1 KuCoin Token (KCS) Kaç TL?

1 KuCoin Token (KCS) kaç TL? KuCoin Token (KCS) şu anda Türk lirasından işlem görüyor. KCS/TRY çiftinin KuCoin borsasında olmadığını belirtmek gerekiyor. KCS/TRY fiyatı otomatik dolar kuru ve KCS dolar fiyatı kullanılarak hesaplanmıştır.

1 KuCoin Token (KCS) Kaç Dolar?

1 KuCoin Token (KCS) kaç dolar? KuCoin Token (KCS) şu anda dolardan işlem görüyor. Böylece KuCoin Token (KCS) tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.32 doların %65 gerisindedir. KuCoin Token (KCS) bu yılki kripto para rallisinde rekor seviyesini kırmamıştır.

KuCoin

KuCoin Token (KCS) Yükselir mi?

KuCoin Token (KCS) yükseliş vaat eden kripto paralardan biridir. Hep beraber lider kripto para tahmin sitelerinin KuCoin Token (KCS) hakkındaki tahminlerine bakalım:

Walletinvestor

Walletinvestor, KuCoin Token (KCS) fiyatının bir yılda 7.244 dolardan 24.569 dolara yükselebileceğini iddia ediyor. Uzun vadeli olarak da %239,17 değer kazanabileceğini düşünüyor. Ayrıca KuCoin Token (KCS) fiyatının beş yıl içinde 92.910 dolara olacağını düşünüyor.

Digitalcoinprice

Digitalcoinprice, KuCoin Token (KCS) fiyatının, 1 yıl içinde kabaca 19.21 dolara çıkabileceğini ve böylece mevcut KuCoin Token (KCS) fiyatının neredeyse 2 kat değer kazanacağını iddia ediyor. Kısacası Digitalcoinprice, 1 yıl sonra KuCoin Token (KCS) fiyatının 19.21 dolara olacağını düşünüyor.

Digitalcoinprice, KuCoin Token (KCS) fiyatının 18.54 dolara çıkacağını 3 yıl sonra fiyatın 25.82 dolara olacağını, 4 yıl sonra KuCoin Token (KCS) fiyatının 35.73 dolara yükseleceğini ve son olarak 5 yıl sonra KuCoin Token (KCS) fiyatının 34,36 dolara olacağını düşünüyor.

KuCoin Token (KCS) Ne Zaman Çıktı?

KuCoin Token (KCS) 2017 yılında piyasa sürülmüştür. O tarihten beri KuCoin Token (KCS) KuCoin borsasında sıklıkla kullanılmaktadır. KuCoin Token (KCS), yatırımcıların borsadan değer elde etmelerini sağlayan bir kâr tokeni ve KuCoin’in yerel tokenidir.

KuCoin Token (KCS) Kurucusu Kim?

KuCoin Token (KCS) kurucusu kripto para borsası KuCoin’dir. KuCoin merkezi Singapur’da bulunan bir kripto para borsasıdır. KuCoin, 15 Eylül 2017’de piyasa katılmıştır. KuCoin ilk olarak 2013 yılında COO Eric Don, pazarlama direktörü Jack Zhu, ticari operasyonlar başkanı John Lee, operasyon ve bakım direktörü Kent Li, baş hukuk danışmanı Linda Lin , CEO Michael Gan ve CTO Top Lan tarafından kurulmuştur.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 3 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu