Coin Rehberi

KuCoin Token (KCS) Hangi Ülkenin? Sahibi Kim?

KuCoin Token (KCS) kripto para birimi borsası KuCoin’in yerel tokenidir. KuCoin Token (KCS) Ethereum ağına dayalı bir ERC-20 tokenidir ve çoğu Ethereum cüzdanı tarafından destekleniyor. Toplam KuCoin Token (KCS) arzı 200 milyon olarak belirlendi ve 100 milyon KuCoin Token (KCS) kalana kadar planlı bir geri alım ve yakım yapılıyor. İlerleyen bir tarihte borsanın merkezi olmayan ticaret çözümü yayınlandığında, KuCoin Token (KCS) borsanın merkezi olmayan finansal hizmetlerinin doğal varlığı ve ayrıca KuCoin topluluğunun yönetim tokeni olacak.

KuCoin ayrıca, “KCS’yi güçlendirmenin” KuCoin’in temel bir önceliği olacağını ve KCS’yi basit bir token yerine her şeyi yerine getirecek bir ürün olarak inşa edeceğini ve KuCoin Token (KCS) sahiplerinin erişebileceği faydaları daha da çeşitlendireceğini duyurdu. Uzun vadede KuCoin Token (KCS), tüm KuCoin ekosisteminin anahtarı olarak işlev görecek. DEX ve KuChain’in geliştirilmesiyle birlikte KuCoin Token (KCS), gelecekteki KuCoin merkezi olmayan ürünleri için temel para olacak. Yakın gelecekte bu konu hakkında daha fazla detayın açıklanması muhtemeldir.

İlgili İçerik: KuCoin Token (KCS) Hangi Borsalarda Var?

KuCoin Token (KCS) Hangi Ülkenin?

KuCoin Token (KCS)

KuCoin Token (KCS) KuCoin borsası temellidir. KuCoin borsasının merkezi Singapurda’dır. Yine de KuCoin borsası ve KuCoin Token (KCS) Singapur hükumetine bağlı değildir. Bu yüzden KuCoin Token (KCS) hiçbir ülkenin değildir. Hem KuCoin borsası hem de KuCoin Token (KCS) bulundukları yargı bölgelerinde ve işlem gördükleri diğer bölgeler bulunan devletlerin yasalarına uymak zorundadır.

İlginizi Çekebilir: Ethereum (ETH) Nasıl Alınır? 5 Adımda Satın Alma Rehberi

KuCoin Token (KCS) Sahibi Kim?

KuCoin Token (KCS) sahibi Singapur merkezli başarılı kripto para borsası KuCoin’dir. KuCoin 2017’de piyasaya çıkmış bir kripto para borsasıdır. KuCoin ilk olarak 2013 yılında COO Eric Don, pazarlama direktörü Jack Zhu, ticari operasyonlar başkanı John Lee, operasyon ve bakım direktörü Kent Li, baş hukuk danışmanı Linda Lin, CEO Michael Gan ve CTO Top Lan tarafından ortaklaşa olarak kurulmuştur.

kcs

KuCoin Token (KCS) Ne Zaman Çıktı?

KuCoin Token (KCS) 15 Eylül 2017’de piyasa sürüldü. KuCoin Token (KCS) KuCoin borsasında çeşitli alanlarda kullanılıyor ve diğer borsa tokenlerinin sunduğu faydaları borsa kullanıcılarının ayağına getiriyor. İlerleyen bir tarihte borsa merkezi olmayan bir borsa olduğunda KuCoin Token (KCS) yönetim tokeni olarak kullanılacak.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün