Kripto Para Haberleri

KuCoin, Yerel Tokeni KCS İçin Margin Ticareti Ekledi

ABONE OL:

19 Aralık 2019’da IDG destekli bir kripto para borsası KuCoin, KCS’yi platformun margin ticaretine ekledi, KCS / USDT işlem çiftinin 10 kat kaldıraçla desteği olduğunu açıkladı.

KuCoin’in popüler bir özelliği olarak margin ticareti, kullanıcıların tokenlerini uzun süreli ya da kısa süreli teminat olarak vermeleriyle kar kazanmalarına yarar. KCS’den önce KuCoin margin ticareti seçeneklerine Ekim ayı sonlarında 12 varlık çiftini, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Tether (USDT), EOS ve Litecoin (LTC) ‘i ekledi.

KuCoin CEO’su Michael Gan şunları söyledi:

“Yerel tokenimiz olan KCS, KuCoin’in hemen hemen her hizmetinin bel kemiğidir ve aynı zamanda KuCoin’deki en sık işlem gören dijital varlıklardan biridir. KCS için margin ticareti, bu token üzerinde daha fazla ışık tutacağından ve binlerce mevcut ve potansiyel KCS sahibinin daha gelişmiş ticaret stratejileri uygulayarak daha fazla kar elde etmesini sağlayacaktır.”

Yeni KCS / USDT margin çifti ile birlikte KuCoin, 19-23 Aralık 2019 tarihleri ​​arasında ultra düşük faizli bir kredi imkanı sunacak. Kullanıcıların günlük %0,01 faiz oranıyla kredi alabilmesi için toplamda 1.000.000 USD yıllık olarak %3,7 faiz oranına ulaşırken, diğer çoğu kripto para platformlarında bu oran genellikle %10’a yakındır. Kredi fonları her gün 13: 00’de kullanıma açılacak ve ilk gelene ilk hizmet esasına göre sunulacaktır.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kumar ve kripto para birimleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu