Kripto Para Haberleri

Kulüpler Birliği, Taraftar Etkileşim Partnerini Açıklamaya Hazır

Taraftar token ile birlikte kulüpler daha fazla gelir elde etmek ve etkileşimi arttırmayı hedefliyor. Juventus, Barcelona, Manchester City ve daha birçok büyük kulüp bu adımı atmaya devam ediyor. Hatta yakın zamanda Kayserispor ile ilgili de bir haber yaptık ve kulübün taraftar token konusunda çalışmalarına devam ettiğini duyurduk.

Kulüpler Birliği de bu konuda adım atmış durumda. Socios.com ile yapılan anlaşma neticesinde taraftar etkileşim partneri devreye girecek ve aslında kulüplere ek gelir sağlanacak. İnovasyon dünyasının güncel trendlerine ayak uydurmak, futbol gibi büyük bir pazar için gayet önemli bir adım. Aslında yalnızca futbol değil, diğer tüm spor dalları için de bu tür adımlar atmak önem arz ediyor.

Sponsorluk çalışmalarının yanı sıra dijital paralar ile yapılacak alış verişler de gündemde. Kulüpler birliğini aldıkları bu karardan dolayı tebrik ediyoruz. Gerçekten etkileyici bir hamle ve hem taraftarlar açısından hem de kulüpler açısından olumlu bir gelişme olduğunu düşünüyoruz.

Futbol Ekosistemi Kazanacak

fan token

Kulüpler birliği bünyesindeki her takım kazanacak! Hedefler bu yönde ve kısa süre içerisinde bu amaca yönelik çalışmalar hız kazanacaktır. Partner desteği kulüpler adına önem arz ediyor ve az önce de bahsettiğimiz gibi bunu bir ek gelir olarak lanse etmek de mümkün. Dünyaca ünlü kulüplerin başlattığı bu akıma Türk futbolu da dahil olacak.

Hatırlarsınız, Kayserispor haberinde bu detaya yer vermiştik. Taraftarlar, token kullanarak lisanslı ürünleri satın alabiliyor ve indirim kazanarak puanlarını da alış verişlerinde kullanabiliyordu. Bunu dünya ünlü kulüpler de yaptı ve dijital varlıklara verilen önemin ne denli büyük olduğunu bir kez daha görmüş olduk.

Kulüpler Birliği, partner desteği ile birlikte ekosistem içerisinde yer alan tüm kulüplerin bu çalışmadan büyük fayda sağlayacağını ön görüyor. Gerçekten büyük bir pazardan söz ediyoruz ve bu pazardaki parayı büyütmek adına yapılan özel bir çalışmadan söz ediyoruz. Başarılı olunduğu takdirde futbol kulüpleri rahat bir nefes alacak.

İlginizi Çekebilir: ATM Coin Geleceği 2021 – ATM Coin Alınır mı?

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu