Plugin Install : Cart Icon need WooCommerce plugin to be installed.

Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

KOİNBOX.NET İNTERNET VE MEDYA HİZMETLERİ

Haber Yazarı / News Author

Soner Özcan

Haber Yazarı / News Author

Şahin Eres

Haber Yazarı / News Author

Uğur Acar

Haber Yazarı / News Author

Yusuf Varsal

Gece Vardiyası Yazarı / Night Shift Author

Ali Gülle

İçerik Yönetmeni / Content Manager

Burak Atik

İmtiyaz Sahibi / Grantee / CEO

Burak Hazinedar

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Cansın Ulus

Pazarlama Yöneticisi / Marketing Manager

Nurbanu Kamacı

Sanat Yönetmeni / Art Director

Aysun Yüksel

Avukat/ Attorney

Cihan Mersinli

Üstadım Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.

İçerik Yönetmeni / Content Manager

Burak Atik

Servis Sağlayıcı / Service Provider

Turhost İnternet ve Bilişim Hizmetleri

Yazılım Firması / System Management

WordPress

Adres / Address

Kızılırmak Mahallesi, Kızılırmak Mah, Eskişehir Yolu No:3, 06520 Çankaya/Ankara

MAIL: info@koinbox.net

 

© TÜM HAKLARI SAKLIDIR

Haber niteliği taşıdığını düşündüğünüz materyalleri bizimle info@koinbox.net adresi üzerinden paylaşabilirsiniz. Gönderiniz uygun görülürse ilgili kategoride yayına alınacaktır.

© Copyrigth 2018

koinbox.net‘in tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak hazırlanmış içeriğin tamamı telif hakları kapsamında koinbox.net’e aittir. Üretilmiş olan her türlü içerik 5846 numaralı telif yasası kapsamında korunmaktadır. Yazı, resim, ses, video gibi içeriklerin kopyalanması veya başka bir kanal aracılığı ile yayına sunulması suç teşkil etmektedir.

Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. koinbox.net üzerinden yapacağınız kayıt ve yorum işlemlerinde kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

koinbox.net’teki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili koinbox.net, herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on koinbox.net. This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on koinbox.net are opened on a new page. koinbox.net does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.

error: Kopyalama Engellendi!