Kripto Para Haberleri

Changpeng Zhao: Daha Fazla Kurumsal Yatırımcı Kripto Paralarını Bekletiyor

Lider kripto para borsasının CEO’su Changpeng Zhao çok sayıda kurumsal yatırımcının çevreyi saran düzenleyici belirsizliğe rağmen dijital para sektörüne girmeye istekli olduğuna inanıyor.

Yatırımcılar ve Düzenleyiciler Düzenleme Eksikliğinden Korkmuyor

Kripto paralar tipik olarak, onları koruyan yönetmeliklerin eksikliğinden dolayı olumsuz görüşe sahiptir. Sonuç olarak, dijital para birimlerine yatırım yapan insanları korumak için güçlü düzenlemelerin bulunmamasından dolayı, şimdiye kadar, dünyadaki düzenleyicilerin ve finansal gözlemleyicilerin güvenine sahip bir varlık sınıfı haline gelmemişlerdir.

Bununla birlikte, Changpeng Zhao’ya göre, düzenleyici belirsizliği konusundaki bu şüphecilik, birçok ülke aktif olarak dijital varlıkların benimsenmesi için küresel yarışa öncülük etmeye çalıştığı için yavaş ve istikrarlı bir düşüşe tanık oluyor.

Changpeng Zhao:

“Kurumsal olarak çok fazla ilginin toplandığını görüyoruz. Düzenleyici belirsizliğin hala bazı ülkeleri etkilediğini düşünüyorum, ancak şimdi kripto benimsenmesine yarışı var. Binance birkaç hükûmetle birlikte çalışıyor. Ukrayna hükümeti ile ilgili düzenleyici çerçeve geliştirme bir mutabakat zaptı imzaladık.”

“Singapur’un düzenleyici kurumlardan biri olan MAS, Singapur’un Para Otoritesi ile çok yakın çalışıyoruz. Dünyadaki birçok başka düzenleyici kurum ile çalışıyoruz. Bu yüzden endüstrinin çok hızlı ilerlediğini düşünüyorum.”

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Ledger'den Yeni Kripto Paralar

Binance Kripto Yatırımını Kolaylaştırıyor

Malta merkezli kripto para borsası kuşkusuz, dijital döviz devrimine öncülük eden yeni doğmakta olan sektörün önde gelen kuruluşlarından biridir.

Binance, kısa bir süre önce, oldukça rekabetçi bir ABD kripto para piyasasında müşteri odaklı ABD kolu Binance.US’i piyasaya sundu.

Binance CEO’su son zamanlarda Rusya’nın borsa için “kilit pazar” olduğunu belirtti. Changpeng Zhao, bu açıklamasını, Rusya merkezli yatırımcıların kripto para almalarını ve satmalarını sağlamak için Rus Ruble desteğini Binance’a ekledikten birkaç önce yaptı.

Binance, önümüzdeki altı ya da dokuz ay içinde 180 kaydi para için destek eklemeyi planladığını açıkladı.

Binance’ın hedefleri iş zekâsı için bir kanıt olsa da kökünde merkeziyetsizlik olan bir şirketin endüstriye tek başına hükmetmesi çok da iyi olmayabilir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu