Coin Fiyatı

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Fiyatı ve Grafiği – 1 KNC Kaç TL Kaç Dolar?

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Nedir?

Kyber Network, herhangi bir merkezi olmayan uygulamada (DApp) güvenli ve anında işlemler sağlamak için çeşitli kaynaklardan gelen likiditeyi toplayan bir zincir üstü likidite protokolüdür. Kyber Network’ün temel amacı, DApp’lerin, merkezi olmayan borsaların (DEX’ler) ve diğer kullanıcıların en iyi oranları sağlayan bir likidite havuzuna kolay erişimini sağlamaktır.

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) tokeni; “Kyber ekosistemindeki farklı paydaşları birbirine bağlayan” bir yardımcı program tokenidir. KNC sahipleri, platformun yönetilmesine yardımcı olmak için tokenlerini KyberDAO’da stake edebilir ve Ethereum’da (ETH) stake ödülleri kazanabilir. Ayrıca, likidite sağlayıcıların platformda aldıkları ödülleri de belirlerler.

Kyber Network’deki tüm işlemler zincir üzerinde gerçekleşir, bu da herhangi bir Ethereum blok gezgini kullanılarak kolayca doğrulanabilecekleri anlamına gelir. Projeler, tokenlerin anında tasfiyesi, likidite toplama ve özelleştirilebilir bir iş modeli gibi Kyber Network protokolünün sunduğu tüm hizmetlerden yararlanmak için Kyber’ın üzerine inşa edilebilir.

Kyber, geliştiricilerin likidite konusunda endişelenmeden ürün ve hizmetler oluşturmasına olanak tanıyarak merkezi olmayan finans (DeFi) endüstrisindeki likidite sorununu çözmeyi hedefliyor.

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Hangi Borsalarda Bulunur?

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Binance, Coinbase Pro, Huobi Global ve Kraken gibi önde gelen borsalar dahil olmak üzere çeşitli borsalarda bulunuyor. Bu ve diğer borsalardan güvenli bir şekilde Kyber Network Crystal Legacy (KNC) satın alınabilir ve satabilirsiniz. Kyber Network Crystal Legacy (KNC) şu anda 100’den fazla borsada listelenmiştir ve Tether (USDT) ve Binance USD (BUSD) gibi sabit paralar dahil olmak üzere bir düzineden fazla ticaret çiftine sahiptir.

Kyber Network Crystal Legacy (KNC)

Son Dakika Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Fiyatı 2021

Son dakika Kyber Network Crystal Legacy (KNC) fiyatı 2021: KNC şu anda dolardan işlem görüyor. TL karşısında ise KNC Türk lirasında el değiştiriyor. KNC/TRY çifti şu anda sadece Türk kripto para borsası Bitay’da mevcuttur.

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Piyasa Değeri

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) piyasa değeri: KNC’nin güncel piyasa değeri dolardadır. Bu piyasa değeri ile Kyber Network Crystal Legacy (KNC) en büyük 121. kripto para birimidir. Dolaşımda 205.045.092 adet KNC bulunmaktadır ve maksimum KNC arzı 226.000.000 adet KNC’dir.

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Hacmi

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) hacmi: Şu anda KNC dolarlık hacme sahiptir. Bu hacim Binance, Coinbase ve Bithumb borsalarında dağınık bir şekildedir. Yine de en yüksek KNC hacmi Binance borsasında KNC/USDT çiftindedir.

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Grafiği

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) grafiği:

Yukarıdaki KNC grafiğine yakından bakacak olursak Kyber Network Crystal Legacy (KNC) bu yıl başarılı bir yükseliş gösterememiş ve hatta 3 yıl önce gördüğü ATH seviyesini kıramamıştır. 2021 rallisinde Kyber Network Crystal Legacy (KNC) fiyatının rekor seviyelere çıkamaması KNC yatırımcılarının token hakkında çekinken kaldığı anlamına gelir. Bu da KNC’nin şu anda birikim aşamasında olduğunu göstermektedir.

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Alınır mı?

Kyber Network ve Kyber Network Crystal Legacy (KNC) birkaç yıldır aramızda olan bir koindir. Şimdiye kadar başarılı olan bu proje Kyber Network Crystal Legacy (KNC) tokenini güvenli bir şekilde alınabilir bir koin haline getiriyor. Ayrıca Kyber Network Crystal Legacy (KNC) yukarda bahsettiğimiz gibi bu yılki rallide ATH yapamamıştır, bu yüzden ilerleyen zamanlarda Kyber Network Crystal Legacy (KNC) fiyatı artarsa şaşırmamak gerekir.

İlgili İçerik: Kyber NETWORK (KNC) Nedir, Nasıl Alınır?

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Madenciliği

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) madenciliği yapılabilir. Kyber Network Crystal Legacy (KNC) madneciliği Bitcoin ya da Ethereum madenciliğine benzer. KNC bir ERC-20 tokeni olduğundan dolayı Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edilmiş ve güvence altına alınmıştır.

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) madenciliği yapmak için bir ASIC madencilik donanımı alabilir ya da bilgisayar madenciliği yapabilirsiniz. Yine de ülkemizde elektrik fiyatları pahalı olduğundan KNC madenciliği kârlı olmayabilir.

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Yorumları

Kyber network 2017 yılında merkeziyetsiz finans (defi) uygulaması olarak başlatıldı. Kripto paraların temelinde merkeziyetsizlik yatarken çoğu borsa merkezi bir şekilde yönetilmektedir, Kyber network ise merkezi olmayan bir borsadır. Tüm işlemler Ethereum üzerindeki akıllı kontratlar ile yapılır.

Kyber network sağladığı rezerv sistemi ile diğer merkezi olmayan borsalardan ayrılarak kullanıcılarının zarar etmesinin önüne geçmektedir. Kyber network, Kyber Network Crystal Legacy (KNC) tokenleri sayesinde komisyon ücretleri kazanmak dışında rezerv sistemi ile de ek gelir elde etmektedir. Bu durumda KNC tokenlarini rakiplerinden ayıran en önemli özelliklerden biri olarak değerini arttırmaktadır.

Wanchain ile partnerlik açıklaması yapan firma. Kyber’in CEO ve kurucu ortağı bu iki takımın iletişimini kuvvetlendirmek adına wanchain danışmanı olacak. Anlaşmaya göre Kyber ekibi Wanchain üzerinde bir merkezi olmayan borsa projesine başlayacak. Yine bir ethereum forku olan Wanchain’in peacerelay projesinde iş birliği sözü var. Bu partnerlik bu iki proje için de oldukça faydalı olacaktır diye düşünüyorum, şimdiden hayırlı olsun.

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Geleceği 2021

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) geleceği parlak olan kripto paralardan biridir. Kyber Network ağı genel olarak gerek merkeziyetsiz olması gerek likidite sağlaması açısında gelecek vaat ediyor. KNC tokeninin bu ağda sıklıkla kullanılması da Kyber Network Crystal Legacy (KNC)’nin geleceğini bir bakıma garanti altına almış oluyor.

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) geleceği 2021’e bakacak olursak, KNC fiyatı bu yılki BTC ve altcoin rallisinde başarılı bir yükseliş yapmamıştır, bu kötü olarak algılanmamalıdır. KNC yatırımcılarının hala birikim aşamasında olduğu hesaplanmalıdır. İlerleyen aylarda ya da yıllarda Kyber Network Crystal Legacy (KNC) fiyatı kat ve kat artabilir. Yine de KNC almadan önce kendi araştırmanızı kendiniz yapmanız tavsiye olunur.

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Güvenilir midir?

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) güvenlidir. Bu güvenli Kyber Network ağının birkaç yıldır aramızda olması ve dünyanın büyük 2. kripto parası Ethereum ağında olmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca Kyber Network Crystal Legacy (KNC) geliştirici takımı tanınmış isimlerden oluşmaktadır.

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Nereden Satın Alabiliriz?

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) satın almak için Binance ya da Coinbase kullanabilirsiniz. Bu iki borsa dünya genelinde kripto para yatırımcılarının en çok tercih ettiği borsalardır. Güvenli bir şekilde Binance ya da Coinbase’den Kyber Network Crystal Legacy (KNC) alabilirsiniz.

Kyber Network

1 Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Kaç TL?

1 Kyber Network Crystal Legacy (KNC) kaç TL? Kyber Network Crystal Legacy (KNC) şu anda TL’den işlem görüyor. Türk lirası karşısında KNC almak için Bitay borsasını kullanabilirsiniz. Başka bir Türk borsasında KNC tokeni listelenmemiştir.

1 Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Kaç Dolar?

1 Kyber Network Crystal Legacy (KNC) kaç dolar? KNC dolar karşısında ABD dolarından işlem görüyor. Binance ve Coinbase en yüksek Kyber Network Crystal Legacy (KNC) ticaretinin yapıldığı borsalardır.

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Yükselir mi?

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) yükselir? Lider kripto para tahmin sitelerinin Kyber Network Crystal Legacy (KNC) analizlerine bakalım:

Digital Coin Price

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) fiyat tahminlerimize göre, KNC negatif durumda. Ayılar, diğer kripto para devleri gibi Kyber Network’ün fiyatını da aşağı çekecek gibi duruyor. KNC yatırımcılarını hayal kırıklığına uğratabilir ve bu da 1 yıl içinde sonlanabilir.

Crypto Rating

Mantıklı bir algoritmaya ve tahminlerimize dayanan Kyber Network Crystal Legacy (KNC), önemli fiyat değişiklikleriyle karşı karşıyadır ve hem kısa vadeli hem de uzun vadeli olarak ralli yapabilir. KNC fiyatı 2022 sonunda 10,39 dolara ulaşabilir.

GOV Capital

GOV Capital tarafından yürütülen Kyber Network fiyat tahmini, Kyber Network Crystal Legacy (KNC) fiyatının 2025’in sonunda 6 dolar civarında dolaşacağını iddia ediyor.

Wallet Investor

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) fiyat tahminimize göre bir gerileme yaklaşıyor ve KNC, mevcut fiyatın neredeyse yarısı kadar düşebilir. 2022’nin ilk çeyreğine kadar Kyber Network Crystal Legacy (KNC) 3.87 dolara kadar düşebilir.

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Ne Zaman Çıktı?

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) tokeninin ne zaman çıktığı tam olarak bilinmiyor. Ama bu kripto paranın arkasındaki Kyber Network gelişimine 2017 yılında başladı. Kyber Network Ethereum blok zincirinin üzerine inşa edildi.

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Kurucusu Kim?

Kyber Network Crystal Legacy (KNC) Kyber Network tarafından kuruldu. Kyber Network, Loi Luu, Victor Tran ve Yaron Velner tarafından kurulmuştur. Kyber Network merkezi Singapur’dadır. Kyber Network ve Kyber Network Crystal Legacy (KNC) kurucuları özellikle kripto para sektöründe tanınmış kişilerdir. Kyber Network Crystal Legacy (KNC) yönetici takımının dışında, Kyber ekibi birkaç yönetici danışman, mühendis ve tasarımcıdan oluşmaktadır. Resmi Kyber Network LinkedIn sayfasına göre, şirketin çoğu Vietnam veya Singapur’da bulunan 50’den fazla çalışana sahiptir.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: 1 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu