Coin Rehberi

Kyber NETWORK (KNC) Nedir, Nasıl Alınır?

KNC, kripto para takasını çok daha hızlı çok daha güvenilir ve basit hale getirmeyi hedefleyen ve bu hedefine de ulaşan protokollerden bir tanesidir. Herhangi merkezsiz bir borsada işlem yapabilirsiniz ve token değişimini daha hızlı kılmak adına sizler de tercih edebiliyorsunuz.

Kyber Network üzerinde iki farklı tip kullanıcı mevcut. Bunlardan ilki alıcılar. Diğeri ise satıcılar olarak biliniyor. Üreten kesim token tutma görevini üstleniyor ve bu sayede likidite sağlanıyor ve başarılı olduklarını da net bir şekilde görebiliyoruz. Alıcılar ise token takası talep eden kimselerdir. KNC coin ise bu işlemler esnasında hem süreci daha güvenilir ve daha kolay hale getirmek hem de ücretleri ödemek adına büyük bir role sahip durumda.

Kyber Network protokolü desteği ile birlikte ERC-20 tokenini anında ve herhangi bir kayda ihtiyaç duymadan takaslayabiliyorsunuz. Platform, tüm bu işlemleri daha sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmek adına rezerve adını verdiğimiz likidite havuzlarına sahiptir. Dilerseniz bir diğer başlığımız olan ne işe yarar konusuna da hep birlikte göz atalım.

Kyber NETWORK (KNC) Ne İşe Yarar?

Kripto para takasının bilinenin aksine daha güvenilir ve daha hızlı bir şekilde yerine getirebilmek ve kullanıcı işlem hacmini arttırmak adına piyasadaki yerini almaya devam ediyor. Az önce de ifade ettiğimiz gibi gayet güvenilir bir liman ve sahip olduğu hedeflere de kısa süre içerisinde ulaşmış durumda.

Kyber NETWORK (KNC) Nereden Alınır?

Binance, KNC satın almak ve alış verişlerinizi kimlik onaysız yapmak adına tercih edebileceğiniz kripto para borsalarından bir tanesi ve belki de en güvenilir olanıdır. Henüz bir hesap sahibi değilseniz eğer sizler de üyelik sürecini başlatabilir ve bu devasa borsada kendinize bir yer edinebilirsiniz.

kyber-network-knc

Kyber NETWORK (KNC) Nasıl Alınır?

Binance hesaplarınızdan BTC ve ETH karşılığı olarak sizler de KNC satın alabiliyorsunuz. Doğrudan Türk Lirası varlığı ile işlem yapamıyorsunuz bu yüzden TL karşılığı olarak Btc veya ETH kullanmanız gerekecektir. Dolaylı yoldan alım yapmaya artık alışmış durumdayız ev zaten birçok alt coinde de benzer işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Kyber NETWORK (KNC) Kurucusu Kim?

Projenin geçmişine bakıldığında gayet uzun soluklu bir çalışmanın ve fikrin ürünü olduğunu görebiliyoruz. 2017 yılında ise resmiyet kazandı ve yaratıcı isimler olarak Loi Luu, Yalon Verner ve Victor Tran’i görüyoruz.

Kyber NETWORK (KNC) Neden Artıyor?

Platformun kullanım alanı ve likidite olanaklarına bakıldığında neden daha fazla tercih edildiğini ve güvenilir bir liman olarak nitelendirildiğini gayet iyi anlıyoruz. Kyber Ceo’su da bizimle aynı düşüncelere sahip. Alt coinin artmasındaki en önemli nedenlerden bir tanesi de hiç şüphesiz ki budur. Az sonra bu konuya daha detaylı bir şekilde yer vereceğiz ve analistlerin büyük bir kısmı, 2021 yılında Kyber’ın daha büyük bir yükselişe imza atacağını ifade ediyor. Bu ismi sık sık sık duyacağımızı ve takibe alınması gerektiğini düşünüyoruz.

Kyber, Yatırımcıların Radarına Girdi!

Asya pazarına bakıldığında şu an en dikkat çekici yükselişe imza atan ve yine kazandığı popülarite ile birlikte bir adım öne taşınan ismin Kyber olduğunu net bir şekilde görebiliyoruz. An itibarıyla en çok konuşulan ve işlem gören tokenlerden biri. Crypto.com’un duyurusu ve listeleme çalışması ile birlikte haliyle yatırımcıların da dikkatini çekmeyi başardı.

Kısa süre içerisinde gerçekleşen yükseliş de bu dijital varlığı bir adım daha öne taşıdı. Yapılan ortaklık çalışmaları da yine bu dijital varlığı bir adım öne taşımayı başardı ve yatırımcıların radarında olan isimlerden biri haline geldi. Henüz tanışma fırsatınız olmadıysa eğer sizler de incelemelerinizi yapabilir ve en azından mercek altına alabilirsiniz.

Kyber NETWORK (KNC) Fiyatı

USD.

Kyber NETWORK (KNC) Piyasa Değeri

Dolarlık piyasa değeri ile listede 93. Sırada yer alıyor.

kyber-network-knc

1 Kyber NETWORK (KNC) Kaç TL?

Lira.

1 Kyber NTWORK (KNC) Kaç Dolar?

USD’lik bir değer karşımıza çıkıyor.

Kyber NETWORK (KNC) Yükselir mi?

Kyber, birçok farklı borsada duyurulduktan sonra yükseliş gerçekleştirdi ve bunun yanı sıra asya borsasındaki popülaritesi de onu daha göz önünde bir dijital varlığa dönüştürdü. Yükselişin devam edip edemeyeceği konusunda ne yazık ki bir ön görü sahibi değiliz ancak analistlerin yorumlarını sizinle elbette paylaşacağız. Kıymetli bir dijital varlık ve sunduğu avantajlar ile de geleceğini bir şekilde garanti altına almayı başarıyor. Doğru zamanda doğru yatırım yapıldığı takdirde mutlaka kazandıracaktır ancak şu an için bir ön görüde bulunmak pek mümkün değil.

Kyber NETWORK (KNC) Madenciliği (Mining) Nasıl Yapılır?

Kyber, madencilik yapabileceğiniz bir dijital varlık değildir.

Kyber NETWORK (KNC) Geleceği

Kyber, Asya borsasında önemli bir yere sahip ve bunun yanı sıra destek alıyor olması da geleceği hakkında fikir sahibi olmamıza ve en azından olumlu ön görüde bulunmamıza yardımcı oluyor. Bir diğer husus ise kısa süre içerisinde dünyaca ünlü kripto para borsalarında kendine yer edinmesi olacaktır. Elbette geleceği olan bir dijital varlık ve hatta 2021 yılında büyük bir patlama yaşayacağı da an itibarıyla analistlerin değerlendirmeleri doğrultusunda karşımıza çıkmaktadır.

kyber-network-knc

Kyber NETWORK (KNC) Twitter Adresi

Kyber için zıt yorumlar mevcut ve bu gerçekten şaşırtıcı. Ethereum ile birlikte Kyber’da da büyük bir çöküş yaşanacağı ifade ediliyor. Fakat farklı mecralarda da 2021 yılının Kyber için özel bir yıl olacağı ve yükselişe devam edeceği dile getiriliyor. Ön görüde bulunmak gerçekten çok zor ve bu konuda sizleri yanıltmamak adına çok fazla yorum yapmayı düşünmüyoruz. Henüz beklenen seviyeyi görmediği için daha fazla düşüş yaşanacağı iddia ediliyor ancak bir de şu yönden bakalım. Bu düşüş elbet sonlanacak ve devamında bir yükseliş gerçekleşecek. Eğer doğru noktada alım yaparsanız kısa vadede kar elde etmek de mümkün hale gelecektir.

Kyber NETWORK (KNC) Ne zaman Çıktı?

2017 yılında resmiyet kazandığını belirtmek gerekiyor. Kısa süre içerisinde Asya borsasında kendine yer bulan ve değer kazanan dijital varlık, an itibarıyla birçok kripto para borsasında listeleniyor ve sizler de alım işlemlerinizi sorunsuz ve güvenli bir şekilde yerine getirebiliyorsunuz. 2021 yılında takip etmenizi istediğimiz alt oinlerden biri ve adını daha sık duyacağımızı düşünüyoruz. Bu bağlamda yatırımcıların da merceği altında olacaktır.

Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu