Coin Rehberi

Larix Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Larix Coin Nedir?

Larix, Solana blok zincirinde geliştirilen bir protokoldür. 9 Eylül 2021 tarihinde hizmet vermeye başlayan protokol, kredi alıp vermek amacıyla kullanılıyor. Solana blok zincirinin verimli, güvenilir, uygun maliyetli ve ölçeklenebilir olduğuna dikkat çeken Larix geliştiricileri, bu nedenle söz konusu blok zincirini kullandıklarını dile getiriyor.

Dinamik bir faiz oranı modelini benimseyen Larix, sermaye bakımından daha verimli olan risk yönetimi havuzlarını oluşturmasıyla dikkat çekiyor. Birbirinden farklı teminat türleri, tokenler, sabit coinler, sentetik varlıklar ve NFT’ler ile faturalar, alacaklar hesabı ve ipotekler gibi diğer varlık türleri tümüyle güvenli bir şekilde kullanılabiliyor.

Öte yandan, dikkatle hazırlanmış bir token ekonomisine dayanan ödüllendirme sistemi, talepleri artırmak için sürekli teşvik sunulmasına imkân tanıyor. Bütün değerli varlıklar, Larix protokolü tarafından kabul edilebiliyor.

İlginizi Çekebilir: Port Finance (PORT) Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Larix Coin Ne İşe Yarar?

Larix protokolü ile tüm değerli varlıklar; borç olarak kripto varlık almak, kazanç sağlamak ve reel ekonomiye güç kazandırmak için teminat olarak kabul ediliyor. Söz konusu protokol, Solana blok zincirinde lending (borç verme) ihtiyacını karşılıyor. İlk aşamada teminat olarak sentetik varlıklar, sabit coinler ve kripto paralar kullanılıyor.

Larix protokolünün Haziran-Eylül 2021 dönemine yönelik yol haritasına göre, flash loan saldırılarına ve kötü niyetli piyasaya manipülasyonlarına karşılık olarak teminat seçimi dikkatli bir şekilde yapılıyor. Teminatlar, dayanak varlık risk profilleri doğrultusunda kümeler halinde ayrı havuzlara bırakılıyor. Böylece hem platform riski kontrol altında tutulmuş hem de borç alanlar ve borç verenler korunmuş oluyor.

Teminatlar, volatiliteye, yoğunlaşma riskine ve piyasa kapasitesine göre derecelendiriliyor ve gruplandırılıyor. Bu yüzden protokol düzeyinde risk yönetimi kabiliyetini artırmak ve potansiyel kayıpları azaltmak amacıyla farklı risk ölçümlerine sahip olan varlıklar ayrı ayrı yönetilebiliyor.

Larix, mevduat sahiplerinin havuzdan çekilmesi gerekli olduğunda likiditeyi yönetmek ve “Bank Run”ı (Banka Yığılması) önlemek için dinamik bir faiz oranı benimsiyor. Likidite havuzları, Larix protokolünün önemli bir parçası haline geliyor. Söz konusu model, hem borç verenleri hem de borç alanları Larix tokenleri ile ödüllendirmek ve bu şekilde teşvik etmek amacıyla kullanılıyor.

Oylama ve yönetişim tokenleri aracılığıyla Larix protokolüne DAO (Merkezi Olmayan Otonom Organizasyon) getirileceği ifade ediliyor. Böylece ipotek kriterlerinin değiştirilmesi, teminat tokenlerinin eklenmesi ve kaldırılması, belirli madencilik havuzlarına özel bir ivme kazandırılması gibi kritik konularda kararların, DAO teklif oylaması aracılığıyla alınabileceği belirtiliyor.

Larix Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Larix Coin Nasıl Alınır?

Larix satın alabileceğiniz herhangi bir resmî piyasanın şimdilik mevcut olmadığını söyleyebiliriz. Larix Telegram grubunda verilen bilgiye göre, merkeziyetsiz borsa teklifinden (IDO) sonra Larix alım-satımı gerçekleştirilebilecek. Merkeziyetsiz borsa teklifine ilişkin ayrıntılar da yakın zamanda duyurulacak.

Sosyal medya kullanıcılarından bazıları, Dex.lab üzerinden alım yapılabileceğini söylüyor. Fakat Larix ekibi, Dex.lab üzerinden alım yapılmasını önermiyor.

Larix Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Larix Coin Güvenilir mi?

Larix, Solana blok zincirinde geliştirilen bir protokol olmasıyla dikkat çekiyor. Söz konusu blok zincirinin güvenilir ve ölçeklenebilir olduğunu biliyoruz. Larix protokolünün yatırımcıları arasında Solana, Huobi Global, Solar Eco Fund, Epsilon Trading, MEXC Global ve BitMart bulunuyor. Protokolün ortakları ise Plutos Network ve Pyth Network olarak ifade ediliyor. Bu bakımdan Larix protokolünün güvenilir olduğunu söyleyebiliriz.

Larix Coin Hangi Borsada?

Larix şu anda herhangi bir borsada listelenmiş değil. Merkeziyetsiz borsa teklifinin ardından Larix alım-satımı yapılabilecek. Bu konuda şu ana kadar herhangi bir duyuru yapılmadı.

Larix Coin Geleceği 2021

Larix Coin geleceği 2021 yılında nasıl olacak? sorusuna yanıt verebilmek için söz konusu tokenin listelenmesini beklemek daha doğru olacaktır. Fakat madencilik işlevine sahip ilk lending protokolü olan Larix protokolünün geleceğinin parlak olabileceğini söyleyebiliriz.

Protokolün 2021 yılının sonlarından 2022 yılına kadar olan sürece yönelik yol haritasına bakalım. Buna göre, HiFi (high-fidelity) finans piyasalarını merkeziyetsiz finans dünyasına bağlamak için Pyth Network ile ortaklık kurmak, daha geniş bir yelpazeye sahip geleneksel finansal varlıklara yönelik daha yüksek bir sermaye kullanımına imkân tanıyacaktır. Öte yandan, vadeli kredi ve ILO (Initial Lending Offering), Solana ekosisteminde bulunan projelerin, token destekli borç finansmanı aracılığıyla kendilerine sermaye sağlamalarını daha kolay bir hale getirecektir.

1 Larix Coin Kaç TL?

1 Larix Coin kaç TL olduğuna dair herhangi bir bilgi bulunmuyor. Merkeziyetsiz borsa teklifinden sonra alım-satım başlayacak. Şu anda merkeziyetsiz borsa teklifi fiyatının 0,01 dolar olabileceğine yönelik tahminler var. Fakat bu konuda henüz resmî bir açıklama yapılmış değil.

Larix Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Uzmanlardan Larix Coin Yorumları

Uzmanlardan Larix Coin yorumlarına baktığımızda, Larix protokolünün, Solana blok zincirinde denetimi yapılmış ilk lending protokolü olduğuna dikkat çekildiğini görüyoruz. Uzmanlar, açık kaynaklı Larix protokolünün, madencilik işlevine sahip ilk lending protokolü olduğunu da vurguluyor.

Söz konusu protokolün NFT işine gireceğine de işaret eden uzmanlar, Larix protokolünün büyük bir proje olduğunu ve ilerleyen süreçte önemli başarılara imza atabileceğini dile getiriyor.

Larix Coin Kimin?

Larix, Solana blok zincirinde geliştirilen bir protokoldür. Larix ekibi, Solana ekosistemindeki ortaklıklar, markalaşma, FA, denetim, topluluk ve ürün konusunda ciddi bir ilerleme kaydetti. Solana ekibinden ilham ve cesaret aldıklarını belirten Larix ekip üyeleri, zaman içerisinde böyle bir protokol oluşturma fırsatını elde ettiklerini aktarıyor. Ekip üyeleri, güvenilir, uygun maliyetli ve ölçeklenebilir olması dolayısıyla Solana altyapısından faydalandıklarını belirtiyor.

Larix Coin Hangi Ülkenin?

Larix, herhangi bir ülkeye veya hükûmete bağlı olarak geliştirilmedi. Bu nedenle Larix’in herhangi bir ülkeye ait olduğunu söylemek kesinlikle yanlış olur.

İlginizi Çekebilir: Port Finance (PORT) Geleceği 2021

Larix Coin Alınır mı?

Larix, Solana blok zincirinde geliştirilen bir protokol olduğu için kripto para piyasasında hızlı bir şekilde popülarite kazandı. Larix protokolünün birçok ilke imza attığı biliniyor. Mesela madencilik işlevine sahip ilk lending platformu olması ve Solana blok zincirinde denetlenmiş ilk blok zinciri olması dolayısıyla ön plana çıkan Larix, NFT işine de gireceği için popülaritesini giderek artırıyor.

Yani ilerleyen süreçte Larix alımı mantıklı gibi bir tercih gibi duruyor. Fakat kripto para piyasası değişken olduğu için herkesin kendi portföyüne ve bütçesine göre karar vermesinde fayda var.

Larix Coin Madenciliği

Larix madenciliği için öncelikle cüzdan sahibi olmak gerekiyor. Larix protokolü, şimdilik Phantom, Sollet Extension, MathWallet, Coin98, Slope, Solong ve Solflare cüzdanlarını destekliyor. Diyelim ki Sollet Extension cüzdanına sahipsiniz.

  • Larix internet sitesine buradan girin. Daha sonra sayfanın sağ üst tarafında bulunan “Connect” butonuna basın.

Larix Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  • Sollet Extension cüzdanını seçtiğinizi düşünelim.

Larix Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  • “Supply” butonuna basın ve hangi tokeni yatırmak istediğinizi belirleyin.

Larix Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  • USDT’yi seçtiğinizi varsayalım. Doğrudan yatırmak istediğiniz miktarı yazın veya “Max” seçeneğini kullanın. Daha sonra sırasıyla “Supply” ve “Approve” butonlarına basın.

Larix Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  • Borç almak için “Collateral” butonunu aktif hale getirin. Karşınıza Sollet cüzdanı çıkacak. “Approve” butonuna basın. Borç almak istediğiniz varlığı seçin ve “Borrow” butonuna tıklayın.

Larix Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  • Borç almak istediğiniz miktarı yazın veya “Max” seçeneğini kullanın. Daha sonra sırasıyla “Borrow” ve “Approve” butonlarına basın.

Larix Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  • Paranızı çekmek istiyorsanız bütün borcunuzu geri ödemeniz gerekiyor. Bunun için “Repay” seçeneğine tıklayın.

Larix Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  • Paranızı çekmeden önce “Collateral” butonunu pasif hale getirmeniz gerekiyor. Sollet penceresi açıldığı zaman “Approve” butonuna basın. “Withdraw” seçeneğine tıklayın ve miktarı girin. Şimdi de sırasıyla “Withdraw” ve “Approve” butonlarına basın.

Larix Coin Nedir? Nasıl Alınır?

  • Sayfanın en üstünde “Reward” düğmesi olacak. Ödüllerinizi toplamayı unutmayın. Borç verme ve borç alma işlemleri aracılığıyla kazandığınız Larix madencilik ödüllerinizi göreceksiniz. Larix ödüllerinizi toplamak için “Harvest” seçeneğine tıklayın.

Larix Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Larix Coin Projesi

Larix, Solana blok zincirinde temel SPL (Solana blok zincirinin token standardı) lending ihtiyaçlarını karşılayan ve hem NFT’ler hem de sentetik varlıklar gibi yeni token türleri arasında köprü kurmayı hedefleyen ilk lending protokolüdür. Larix protokolü, bütün değerli varlıkları teminat olarak kabul etmeyi hedefliyor ancak bütün SPL tokenlerini teminat olarak desteklemek için henüz çok erken olduğunu dile getiriyor.

Larix protokolü, henüz gelişme aşamasında olan tokenleri asla kabul etmiyor. Symmetry tarafından desteklenen uygun SPL tokenlerinin, Larix protokolü tarafından kabul edilme ihtimalinin yüksek olduğu belirtiliyor. Larix ile Symmetry arasındaki ortaklığın sürdüğü dile getiriliyor.

Larix Coin Kaç Adet?

Larix, maksimum 10,000,000,000 token arzına sahip görünüyor. Söz konusu arz, madencilere, platform kullanıcılarına, ekibe, yatırımcılara, altyapı ve hazine işlevine tahsis ediliyor.

Mining&Pool Reserve (Madencilik ve Havuz Rezervi), kullanıcıların madencilik yapması ve likidite havuzunun tadını çıkarması için kullanılan rezervdir. Marketing&Ops (Pazarlama ve Operasyonlar), ILO katılımını, pazarlama kampanyalarını ve operasyonel etkinlikleri kapsıyor.

Investors&Team (Yatırımcılar ve Ekip), her ayın ilk günü tahsis edilen tokenlerin 1/36’sına sahip olmaya hak kazanıyor. Treasury&Eco-Build (Hazine ve Ekosistem İnşası) ise ekosistem oluşumunu, inkübasyon yatırımını ve ortaklığı daha kolay bir hale getiriyor.

Larix Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Larix Coin Neden Düşüyor?

Larix alım-satımı, merkeziyetsiz borsa teklifinden sonra başlayacak. Bu nedenle şu anda Larix ile ilgili herhangi bir fiyat grafiğine sahip değiliz. Fakat Larix alım-satımı başladığında fiyat grafiğini sizlerle mutlaka paylaşacağız.

Larix Coin Kaç Dolar Olur?

Larix, yukarıda da belirttiğimiz gibi geleceği parlak bir proje olarak değerlendiriliyor. Böylesine umut veren bir projenin tokenine yönelik beklentiler de yüksek. Larix ile ilgili fiyat tahminlerinin paylaşılmasını bekliyoruz.

Larix Coin Yorumları

Larix ile ilgili yorumlara baktığımızda, Solana blok zincirinde geliştirilen protokolün tokeninin henüz çıkmadığına ancak ön satış ile birlikte lending protokolünün yüksek bir hype yaratacağına dair yorumlar yapıldığına görüyoruz.

Larix protokolünün Huobi Global ve Solona gibi yatırımcılara sahip olduğuna işaret eden sosyal medya kullanıcıları, protokolün güçlü bir pazarlama ekibine sahip olduğunu ve “testnet”in 25 bin kişiyle yapıldığını vurguluyor. Söz konusu kullanıcılardan bazıları, projenin takip edilmesini öneriyor.

Sosyal medya platformlarında genel olarak Larix projesine yönelik bir destek var. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü, Larix projesine güvendiğini dile getiriyor.

Larix Coin Ekşi Sözlük Yorumları

Larix Coin Ekşi Sözlük yorumlarından bazıları şu şekilde:

Larix projesi bence muhteşem görünüyor. Kesinlikle güçlü bir proje. O yüzden destekliyorum.

Ön satıştan alma fırsatına sahip olursanız az da olsa Larix alıp kenara koymanızı öneriyorum.

Larix projesinin uzun vadeli yatırım için iyi bir proje olduğunu düşünüyorum.

Larix Coin Grafiği

Larix ile ilgili şimdi herhangi bir fiyat grafiği paylaşamıyoruz. Şu anda Larix alıp satabileceğiniz bir resmî piyasa bulunmuyor. Bunun için merkeziyetsiz borsa teklifi bekleniyor.

Larix Coin Piyasa Değeri

Larix piyasa değeri ile ilgili şimdilik bir veri bulunmuyor. Listeleme gerçekleştiği zaman gerekli verileri paylaşacağız.

Larix Coin İşlem Hacmi

Larix alım-satımı henüz başlamadı. Merkeziyetsiz borsa teklifinin ardından işlemler başlayacak. Söz konusu işlemlerin başlamasıyla birlikte Lorix işlem hacmi ile ilgili gerekli güncellemeleri yapacağız.

İlginizi Çekebilir: Port Finance (PORT) Nasıl Alınır?

Larix Coin Fiyatı 2021

Larix fiyatı ile ilgili henüz bir bilgi yok. Larix alım-satımının başlaması için merkeziyetsiz borsa teklifi bekleniyor. Telegram grubunun adminleri, Larix fiyatı ile ilgili sorulara yalnızca şu yanıtı veriyor: “Merkeziyetsiz borsa teklifi ile ilgili ayrıntılar yakın zamanda duyurulacak.”

Merkeziyetsiz borsa teklifi için 16 Eylül gününe işaret ediliyor ancak bu sadece bir tahmin. IDO fiyatının da 0,01 dolar olacağı öngörülüyor.

Larix Coin Toplam Arzı

Larix maksimum 10,000,000,000 token arzına sahip. Söz konusu tokenler; yatırımcılar, ekip, altyapı ve hazine işlevi, platform kullanıcıları ve madencilere tahsis ediliyor.

Mining&Pool Rezerv (Madencilik ve Havuz Rezervi), hepsinin yüzde 55’ini oluşturuyor. Söz konusu rezerv, 3 bölüme ayrılıyor. Tokenlerin yüzde 20’si madencilik için kullanılıyor. Borç alma ve borç verme işlemlerinin yıllık faiz getirisinin yükseltilmesi hedefleniyor. Tokenlerin yüzde 10’u ve yüzde 25’i ise sırasıyla Faz-2 ve Faz-3 iş planlaması kapsamındaki girişimleri teşvik ediyor.

Larix Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Larix Coin Tüm Zamanların En Yüksek Fiyatı

Larix tüm zamanların en yüksek fiyatı ile ilgili bir veri yok çünkü henüz alım-satım işlemleri başlamadı. Larix fiyatı ile ilgili verilere sahip olunca yazımızı güncelleyeceğiz.

Larix Coin Tüm Zamanların En Düşük Fiyatı

Larix tüm zamanların en düşük fiyatı ile ilgili herhangi bir veri bulunmuyor. Larix alım-satımının gerçekleştirilebileceği resmî bir piyasa şimdilik bulunmuyor. Konu ile ilgili bilgilere zaman içerisinde yer vereceğiz.

Larix Coin’i Benzersiz Kılan Nedir?

Larix protokolünü benzersiz kılan 3 temel özellik var. Larix, “madencilik işlevine sahip ilk lending platformu”, “Solana blok zincirinde denetlenen ilk lending platformu” ve “Solana blok zincirinde kısmen açık-kaynaklı ilk lending platformu” olarak tanımlanıyor. Öte yandan, Larix, NFT’leri yakın zamanda teminat olarak kabul edeceğini ifade ediyor. Bu bakımdan Larix protokolü eşsiz bir hale geliyor.

İlginizi Çekebilir: Solana (SOL) Fiyatı ve Grafiği – 1 Solana (SOL) Kaç TL Kaç Dolar?

Larix Ağ Güvenliği

Larix protokolünün Solana blok zincirinde denetlenen ilk lending platformu olduğunu belirtmiştik. Larix internet sitesinde denetim raporuna yer verildiği görülüyor. Rapora buradan ulaşabilirsiniz.

Solana blok zincirinin güvenli ve ölçeklenebilir olduğunu biliyoruz. Larix ekibi de bu nedenle Solana altyapısının tercih edildiğini dile getiriyor. Söz konusu özellikleri göz önünde bulundurduğumuzda, Larix protokolünün güvenli olduğunu söyleyebiliriz.

Larix Coin Nereden Satın Alınır?

Larix ekibi tarafından yapılan duyuruya göre, şu anda Larix satın alabileceğiniz herhangi bir resmî piyasa bulunmuyor. Merkeziyetsiz borsa teklifinden sonra alım-satım işlemlerine başlayabileceksiniz.

Son Dakika Güncel Larix Coin Haberleri

Larix Mainnet Başlatıldı

Larix mainnet 9 Eylül günü başlatıldı. Madencilik işlevine sahip ilk lending platformu olarak kabul edilen Larix, Solana blok zincirinde geliştirildi. Konu ile ilgili açıklamada bulunan Larix geliştiricileri, Solana blok zincirinin güvenilir, ölçeklenebilir ve uygun maliyetli olduğuna dikkat çekti.

Token dağıtımının 17 Eylül gününe kadar süreceği bildirildi. Larix satın almak veya satmak için şimdilik herhangi bir resmî piyasanın bulunmadığını kaydeden Larix ekibi, merkeziyetsiz borsa teklifine ilişkin detayların kısa bir süre içerisinde açıklanacağını duyurdu.

Larix Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Larix Coin Analizleri

Larix hakkında yapılan analizlere bakacak olursak, söz konusu projenin gelecekte çok ses getirebileceğine ve bu nedenle takip edilmesi gerektiğine dair analizlerin yapıldığını görüyoruz. Analistler, Larix projesinin madencilik ile NFT’yi destekleyen ilk lending projesi olduğuna ve ilerleyen süreçte değer kazanacağına dikkat çekiyor.

Larix Coin Fiyat Tahminleri

Larix fiyatının gelecekte değer kazanabileceği düşünülüyor. Larix protokolü, gelecek yıldan itibaren NFT’leri teminat olarak kabul edecek ve bütün varlık sınıflarında eşler arası borç verilmesini sağlayacak. NFT, bildiğiniz üzere bu sene ünlü isimler tarafından aldığı destek ile popülarite kazandı. Borsa verilerine göre, NBA Top Shots gibi NFT’ler bile yaklaşık 28 milyar dolarlık piyasa değerine sahip oldu.

Hem likidite sağlamayı ve NFT varlıklarıyla pasif bir şekilde faiz kazanmayı amaçlayan kullanıcıların hem de daha fazla yıllık faiz getirisi kazanmak için daha agresif bir strateji benimseyen kullanıcıların tatmin edilmesi gerekiyor. Bu nedenle Larix, NFT destekli lending platformu olmayı hedef olarak belirledi. Bu tarz gelişmelerin Larix fiyatına da olumlu bir şekilde yansıyacağı tahmin ediliyor.

Larix Coin Ekibi

Larix ekibi, Solana ekosisteminin içerisinde bulunan ortaklıklar, markalaşma, FA, denetim, topluluk ve ürün gibi konularda önemli bir ilerleme kaydetmiş olan üyelerden oluşuyor. Ekip üyeleri, Solana blok zincirini tercih ettiklerini çünkü söz konusu blok zincirinin hem güvenilir ve ölçeklenebilir hem de uygun maliyetli olduğunu dile getiriyor.

İlginizi Çekebilir: Solana (SOL) Yükselir mi? SOL Coin Geleceği 2021

Larix Coin Twitter Adresi

Larix Twitter adresi şu şekilde: https://twitter.com/ProjectLarix

Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak Larix projesi hakkındaki son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Larix Coin 2021’de Ne Olur?

Larix 2021 yılının kalan döneminde yol haritasını başarılı bir şekilde uygularsa fiyat olarak tatmin edici seviyelere ulaşabilir. Larix ile ilgili gelişmeleri yakından takip edip sizlere aktaracağız.

Larix Coin Projesinin Faydaları

Larix projesi, Solana blok zincirinde lending ihtiyacını karşılıyor. Projenin ilk aşamasında sentetik varlıklar, sabit coinler ve tokenler teminat olarak kullanılıyor. Teminatlar, dikkatlice seçiliyor ve kümeler halinde ayrı ayrı havuzlara bırakılıyor. Bu da platform riskinin kontrol edilmesinin yanı sıra borç verenlerin ve borç alanların korunmasını sağlıyor.

Projenin son aşamasında NFT’lerin de teminat olarak kabul edilmesi hedefleniyor. Böylece tüm varlık sınıflarında eşler arası borç verilmesine imkân tanınması bekleniyor. Larix projesi, Solona blok zincirinin üzerine inşa edilen Port Finance protokolünden biraz farklı. Larix projesi madencilik işlevine sahip. Bahsettiğimiz özellikler Larix projesini oldukça farklı bir konuma yerleştiriyor.

Larix Coin Nedir? Nasıl Alınır?

Larix Coin Neden Yükseliyor?

Larix ile ilgili şu anda herhangi bir fiyat grafiğine sahip değiliz. Larix alım-satımının yapıldığı resmî bir piyasa henüz yok. Fakat işlemler başladıktan sonra yükseliş grafiği ile karşılaşmamız oldukça muhtemel görünüyor.

Larix Coin Projesi Hakkındaki Endişeler

Larix projesi ile ilgili şu ana kadar dile getirilen ciddi bir endişe bulunmuyor. Endişeden ziyade Larix projesine yönelik ilgi giderek büyüyor. Projenin Telegram grubunda sık sık “Larix fiyatı nedir?”, “Nereden Larix satın alabilirim?” gibi sorular soruluyor. Bu tarz soruları yönelten kişilerden sadece biraz daha sabırlı olmaları isteniyor. Adminler, merkeziyetsiz borsa teklifinden sonra piyasanın duyurulacağını dile getiriyor.

Larix Coin Whitepaper

Larix internet sitesinde whitepaper bulunmuyor. Fakat Larix hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi olmak ve projenin yol haritasını öğrenmek istiyorsanız buraya tıklayabilirsiniz.

İçeriğimize Puan Vererek Bize Destek Olur musunuz?
[Toplam oy: 50 Puan: 5]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Add your own review

Rating

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün