Analizler

LINA Fiyat Tahmini – 10 Mayıs 2021

Linear, ilk çapraz zincir uyumlu, delta bir varlık protokolüdür. Linear’ı kullanarak, çapraz zincir oluşturabilirlik ile likit varlıkları hızlı, sorunsuz ve uygun maliyetli bir şekilde takas edebilirsiniz.

Linear Nedir?

Linear borsası spot kripto para birimlerine, emtialara ve tematik endekslere dayalı olarak çeşitli likit varlıkların neredeyse anında onay süresi ve anında kesinlik ile ticaretini sağlar. Özel oluşturulmuş takas işlevselliği, gas ücretlerinden tasarruf etmeye yardımcı olur ve LINA tokenlerinin farklı blok zincirlerinde oluşturulmasına izin verir.

Linear

Linear Buildr

Linear Buildr’da bahis yapabilir, inşa edebilir ve kazanabilirsiniz. Linear Buildr kısaca LUSD’yi stake yapmak ve LUSD çıkarmak için merkezi olmayan bir uygulamadır. LINA tokenleri ve diğer büyük kripto para birimlerini kullanabilirsiniz.

Linear Exchange

Linear.Exchange spot kripto para birimlerine, emtialara ve tematik endekslere dayalı olarak çeşitli likit varlıkların neredeyse anında onay süresi ve anında kesinlik ile ticaretinin yapılmasına olanak sağlar.

Linear Swap

Özel oluşturulmuş takas işlevselliği sayesinde Linear Swap gas ücretlerinden tasarruf etmeye yardımcı olur ve farklı blok zincirlerinde LINA tokenlerinin oluşturulmasına izin verir.

Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Bitcoin fiyatında yükseliş devam edecek mi?

Linear

LINA Fiyat Tahmini

LINA şu anda 0,1020 dolarlık trend çizgisi direncinin hemen altında ve 0,0950 dolarlık destek bölgesinin üzerinde işlem görüyor. LINA bu destek bölgesinin üzerinde kalır ve 0,1020 dolarlık trend çizgisini kırabilirse fiyat yükselişe geçecektir.

Yukarı yönde takip edilmesi gereken seviyeler arasında 0.1109 dolar, 0.1207 dolar, 0.1277 dolar ve 0.1352 dolar yer alıyor. LINA fiyatı kısa vadede bu seviyelere doğru bir hareket başlatabilir. Ayrıca fiyat 0,1352 dolarda yer alan 0,618 Fibocci seviyesinin üzerinde kalır ve bu bölgeyi desteğe çevirebilirse fiyat 0.1459 dolar, 0.1595 dolar, 0.1988 dolar, 0.2624 dolar, 0.3260 dolar ve 0.3653 dolara doğru çok daha büyük ralli gelebilir. Uzun vadeli olarak LINA fiyatının çıkabileceği seviyeler arasında 0,0950 dolar ve 0,0833 dolar var.

İçeriğimizin kalitesi nasıl ?
[Toplam oy: Puan: ]
Content Protection by DMCA.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu