Kripto Para Haberleri

LINE Singapur Kripto Para Borsasını Kapattı

ABONE OL:

Japon mesajlaşma devi LINE, Singapur kripto para borsası BITBOX’u kapattı ve BITFRONT adlı küresel bir platform başlattı.

ABD merkezli BITFRONT, LINE’ın kripto para ve blockchain işlerini denetleyen LVC Corporation’ın bir yan kuruluşu olan LVC USA tarafından işletilmektedir. BITFRONT hem kaydi para-kripto hem de kripto-kripto ağ geçitleri sağlar.

Yeni platform LINE’ın küresel borsa stratejisinin bir parçasıdır. Şirket, ABD’de borsa için lisans aldıktan sonra BITBOX’un kapatıldığını belirtti fakat LINE hangi lisansın alındığını açıklamadı.

BITFRONT şu anda bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Bitcoin Cash (BTC), Tether (USDT) durağan koini ve LINE’ın yerel tokeni LINK dahil olmak üzere beş token ticaretini desteklemektedir.

Çıkış hakkında yorum yapan LVC Corporation CEO’su Youngsu Ko:

“Bu, blockchain’in kitlesel olarak benimsenmesi yönünde büyük bir adımdır. Kullanıcılarımız için blockchaini ve kripto paraları daha erişilebilir hale getirmeye devam edeceğiz.”

LINE, aylık 186 milyon aktif kullanıcıdan oluşan küresel bir müşteri tabanına sahip olduğunu iddia ediyor.

BITFRONT ile LVC Corporation’ın işlettiği borsa sayısı ikiye çıktı. Küresel platform BITFRONT bugün ve BITMAX 2018’de Japonya’da piyasaya sürüldü.

Content Protection by DMCA.com
Bu İçeriğimizi Mutlaka Okumalısınız!!  Kabinedeki kriptocu kimdir! Bitcoin’e etkisi nasıl olur?

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu